Strony związane z hasłem: zapłata - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'zapłata':

 • Pomysł na biznes - zarabiaj w Internecie »

  Pomysł to podstawa biznesu, jeśli jest dobry to zarobisz swoje pieniądze bez trudu. Własny interes, zysk, kasa, programy partnerskie, reklamy, pieniądz nie będą Ci obce. Dowiedz się jak zarabiać w Internecie.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Mateusz Pieczka Kraków i Oświęcim »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Mateusza Pieczki mieści się w Krakowie.Adwokat świadczy szeroki zakres usług prawnych w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa pracy. Adwokat zajmuje się zastępstwem przed sądami i organami administracji publicznej w sprawach o zapłatę (w szczególności kancelaria specjalizuje się w sprawach o: odszkodowanie za błąd w sztuce medycznej, odszkodowanie komunikacyjne, o wypowiedzenie umowy o pracę. Adwokat występuje także jako obrońca i pełnomocnik pokrzywdzonego w sprawach karnych. Adwokat Mateusz Pieczka oferuje także pełną obsługę prawną przedsiębiorstw (doradztwo prawne, przygotowywanie pozwów, przygotowywanie umów i pism procesowych) Kancelaria zapewnia pomoc prawną w sprawach o rozwód oraz o podział majątku wspólnego. Pełna oferta świadczonych usług prawnych znajduje się na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opłatomaty, Kasy samoobsługowe, Kasy automatyczne »

  Opłatomaty - Rozwiązania samoobsługowe dla każdego! Opłatomaty i kasy automatyczne do przyjmowania opłat. Opłacanie rachunków w opłatomacie. Punkty kasowe w modelu usługowym, świadczenie usług kasowych przez opłatomaty i kasy automatyczne. Opłatomat w urzędzie, sądzie, poczcie, JST

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komorik Sadowy Stanislawa Klaja-Zarychta »

  Komornik Sądowy Stanisława Klaja-Zarychta,Egzekucja należności zasądzonych wyrokiem sądu, Eksmisje, Licytacje nieruchomosci, ruchomości.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Siedlce »

  Biuro Rachunkowe Marcin Lewczuk to firma świadcząca usługi księgowe na terenie Siedlec i okolic. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową małych i średnich firm. Odbieramy dokumenty od klienta. Do naszych obowiązków należy: prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, reprezentowanie właściciela w urzędzie skarbowym oraz w ZUS, prowadzenie ewidencji sprzedaży i zakupu an potrzeby VAT, przygotowanie i wysyłanie deklaracji i dokumentów do urzędów, prowadzenie ewidencji wyposażenia i środków trwałych i wiele innych. Nasze usługi wyróżnia uczciwość, profesjonalizm, terminowość i budowanie długotrwałych relacji z klientem. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »