Strony związane z hasłem: zarządca nieruchomości - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'zarządca nieruchomości':

 • Zarządzanie nieruchomościami »

  Nie zawsze mamy wiedzę i umiejętność aby zarządzać domem, który otrzymamy w spadku. Zarządzanie nieruchomościami to nie taka prosta sprawa jakby się wydawało. W takiej sytuacji warto powierzyć nieruchomość wyspecjalizowanej firmie, która będzie dla Ciebie pracować jak zarządca Twojej nieruchomości

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami »

  Zarządca nieruchomości oferuje swoje usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Głównym atutem jest profesjonalizm i długoletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami. Zarządca obsługuje: nieruchomości wspólnot mieszkaniowych, nieruchomości prywatnych, nieruchomości komercyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Broker Ubezpieczeniowy Warszawa »

  Broker Ubezpieczeniowy Warszawa, Profesjonalna obsługa Brokerska, Specjalne programy ubezpieczeniowe,Obsługa klientów korporacyjnych i detalicznych, Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Profesjonalna obsługa dla Spółdzielni Mieszkaniowych, Profesjonalna obsługa dla Wspólnot Mieszkaniowych, Współpraca z Zarządcami Nieruchomości

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADMINISTRATOR nieruchomości »

  W Warszawie od ponad 10 lat prowadzi działalność firma Administrator Sp. Z o. o., jaka zajmuje się sprawami prawnymi oraz finansowymi Wspólnot Mieszkaniowych. Dysponując ponad 10 - letnim doświadczeniem, zapewnimy kompleksowe usługi administrowania obiektami mieszkaniowymi oraz komercyjnymi. Zajmujemy się księgowością, sprawami prawnymi wspólnot i nieruchomości, a także tymi dotyczącymi lokatorów. Zatrudniamy fachowców, dbających o utrzymanie czystości w środku i na zewnątrz budynków i zajmujących się wywozem śmieci, a także ochraniających budynki również w dni wolne od pracy. Doradzamy nowopowstającym Wspólnotom lub chcącym się oddzielić od organów administracji. Obecnie zarządzamy i zajmujemy się administracją budynków w Warszawie. Oferujemy usługi wysokiej klasy i przyjazną obsługę. Więcej informacji opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Szczecin »

  Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają nam zaoferować klientom najwyższą jakość usług w takich dziedzinach, jak obsługa wspólnot mieszkaniowych, co przekłada się na zadowolenie klientów. Podejmujemy się wszystkich zleceń, dlatego nie jest dla nas problemem udzielenie porady prawne w zakresie bieżącego utrzymania nieruchomości wspólnej lub innych podobnych informacji. Jeżeli nie znajdą Państwo w naszej ofercie dla siebie interesującej rzeczy, prosimy o kontakt, a na pewno zaoferujemy coś odpowiedniego. Tym bardziej, że doskonale wiemy, czego oczekują od nas klienci i zazwyczaj staramy się im to dostarczyć.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • FD Consulting - zarządca nieruchomości w Lublinie »

  Oferta firmy FD Consulting Nieruchomości, cechuje się bardzo wielką różnorodnością, co sprawia, że może z niej skorzystać zarówno klient, jak i sprzedawca, poszukujący kupca dla swego lokalu. Na pewno może, więc z niej skorzystać klient, jaki potrzebuje profesjonalnej oraz fachowej i doświadczonej pomocy w przeprowadzeniu wszelkiego typu transakcji, jakie odbywają się na rynku nieruchomości. Firma za bardzo niską i przystępną opłatę dla każdego klienta proponuje sprawdzenie dokumentacji, a także pomoc przy doborze najlepszego kredytu mieszkaniowego dla klienta. Dzięki takiej obsłudze, mamy pewność, że transakcja kupna czy też sprzedaży lokalu jest pewna i dobrze podjęta.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • LTG Poznań »

  Jeżeli szukasz odpowiedzialnego i doświadczonego zarządcy nieruchomości to firma LTG jest tym czego szukasz. Nasz zarządca serwuje swoje usługi w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarządzanie nieruchomościami oraz administrację budynków. Działamy nieprzerwanie od 1991 roku, jesteśmy zatem doświadczonym zarządcą. Kładziemy nacisk na współpracę ze wspólnotami mieszkaniowymi, obiektami komunalnymi, osobami prywatnymi oraz obiektami biurowo-komercyjnymi, magazynowymi i handlowymi. Oferujemy Państwu własne pogotowie technicznie. Obecnie zarządzamy 68 nieruchomościami, posiadamy ogromne doświadczenie w pracy z klientem.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami | HOUSEPLUS »

  Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku zarządzania nieruchomościami. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi, mieszkalnymi. Realizujemy usługi consierge. Realizujemy bieżącą obsługę eksploatacyjną nieruchomości dla wspólnot mieszkaniowych. Wyszukujemy usługodawców, zawieramy umowy na rzecz wspólnot mieszkaniowych, negocjujemy ich warunki.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Loqum Administrowanie Nieruchomościami Warszawa »

  Firma Loqum Administrowanie Nieruchomościami Warszawa oferuje kompleksowe usługi z zakresu zarządzania, administrowania nieruchomościami. Nasze usługi głównie skierowane są do wspólnot mieszkaniowych, developerów z Warszawy i najbliższych okolic. Czynności związane z zarządzaniem nieruchomością wykonywane jest zarządcę nieruchomości posiadającego aktualne licencję i ubezpieczenie OC. Celem naszej działalności jest zapewnienie kompleksowej obsługi nieruchomości, tak aby maksymalnie uprościć procesy decyzyjne i zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Licencjonowany Zarządca Nieruchomości Firma regir Chorzów »

  Licencjonowany Zarządca Nieruchomości Firma regir świadczy usługi zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, administrowanie i zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi, zarządzanie i administrowanie części wspólnych nieruchomości, świadczymy usługi:

  1. Obsługa prawna Nieruchomości,
  Wspólnot Mieszkaniowych
  2. Obsługa bankowo – księgowa
  3. Obsługa administracyjna
  4. Obsługa techniczna Nieruchomości,
  Wspólnot Mieszkaniowych
  5. Windykacja należności (przedsądowa)
  6. Ubezpieczenie budynku

  Licencjonowany Zarządca nieruchomości zagwarantuje, że zarządzanie będzie wykonywane rzetelnie według najlepszych standardów zawodowych z należytą starannością, przy maksymalnym zaangażowaniu dla Państwa dobra. Będą mogli Państwo liczyć na fachowe poprowadzenie wszelkich spraw organizacyjnych, prawnych, księgowych i technicznych, a co za tym idzie – na poprawę jakości zamieszkiwania.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »