Strony związane z hasłem: zboza - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'zboza':

 • Giełda rolna »

  Giełda rolna, ceny zboża, handel warzywami i owocami, płody i artykuły rolne. Aktualne prognozy rynku rolnego. Agro-Astrum.pl to internetowa giełda rolna, która daje użytkownikom możliwość bezpłatnego dodania własnej oferty kupna bądź sprzedaży. Zachęcamy do składania ofert oraz zapoznania się z funkcjonalnością giełdy.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Portal rolniczy rolny AgroMy Rolnictwo Maszyny rolnicze Nieruchomości Rolne Nawozy Kredyt »

  Portal Agromy.pl powstał, by integrować środowisko nowoczesnych rolników oraz specjalistów z tej branży. Wymiana doświadczeń polskich i zagranicznych ma na celu poprawę sytuacji i rozwój polskiego rolnictwa. Wszyscy tworzący projekt to osoby działające w branży rolniczej i posiadający specjalistyczną wiedzę z różnych jej dziedzin.nnJesteśmy otwarci na współpracę ze strony tych osób, które stawiają na rozwój i chcą skorzystać jak najwięcej z możliwości, które daje integracja z Unią Europejską. Projekt ma na celu propagowanie innowacji i nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązań technologicznych, pozwalających na usprawnienie i zwiększenie produkcji rolnej.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog polskagastronomia.info – gastronomia, zakłady spożywcze, restauracje »

  polskagastronomia.info to profesjonalny katalog firm branży gastronomicznej. Katalog zawiera, bogatą, moderowaną bazę firm gastronomicznych z całej Polski. Dzięki nam szybko znajdziesz interesujące Cię restauracje, pizzerie, bary, puby, kawiarnie, ciastkarnie, sklepy spożywcze, hurtownie spożywcze, specjalistyczne zakłady spożywcze takie jak zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego, zakłady przetwórstwa mięsnego oraz wiele innych firm ściśle związanych z branżą gastronomiczną. Jeżeli prowadzisz firmę związaną z gastronomią katalog polskagastronomia.info to doskonałe miejsce na szybką i łatwą promocję Twojej firmy.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • DSV POLSKA »

  DSV Polska Sp. z o.o. jest siostrzaną firmą Deutsche Saatveredelung z Lippstadt, założoną w Polsce w 1998 roku.

  Naszym głównym celem jest wprowadzanie na polski rynek najlepszych odmian różnych gatunków roślin rolniczych wytworzonych przez hodowców z DSV.


  W ofercie:

  - trawy pastewne
  - trawy gazonowe
  - rośliny oleiste
  - zboża motylkowe
  - rośliny poplonowe
  - rzepaki
  - lucerny
  - eko-nasiona


  Wprowadzamy na nasz rynek przede wszystkim odmiany sprawdzone i odpowiednie na warunki klimatyczne w Polsce.

  Wprowadzanie odmian polega jednak nie tylko na ich rejestracji. DSV Polska zajmuje się również ich reprodukcją i sprzedażą na naszym rynku.

  Dokładamy wszelkich starań, aby nasiona, które sprzedajemy były jak najwyższej jakości.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Giełda Internetowa »

  Nowoczesna platforma handlowa dla branży rolnictwa i przetwórstwa produktów rolnych. Zapewniamy dostęp do prostego i skutecznego narzędzia do tworzenia ofert zarówno kupna jak i sprzedaży w takich kategoriach produktowych jak: zboża, pasze, nasiona, sadzonki i wiele innych. Nasza platforma umożliwia handel nie tylko na terenie Polski ale również za granicą.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Giełda rolna - maszyny rolnicze »

  Giełda rolna to branżowy serwis ogłoszeniowy dla wszystkich uczestników rynku rolnego. Kompleksowa oferta portalu od nasion przez środki ochrony, maszyny rolnicze po kombajny. Portal umożliwia dotarcie do potencjalnych klientów na terenie całego kraju. Bezpłatne i szybko możesz dodać ogłoszenie które dotrze do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »