Strony związane z hasłem: zdjęcia reklamowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'zdjęcia reklamowe':

 • ::: PIXELFOTO.PL ::: Twoja Strona Fotografii ::: Zdjęcia Agencyjne, Komercyjne, Ślubne, Polski »

  Agencja fotograficzna, Polska w obiektywie - zdjęcia z Polski, Warszawy, Kielc. Zdjęcia artystyczne, komercyjne i reklamowe na zamówienie. Profesjonalna fotografia mody i Sentymentalne zdjęcia ślubne. Galeria WWW oraz bank zdjęć. Zdjęcia do domu i do biura. Poland photo, best pictures from Poland to use.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Piotr Bryja :: Fotografia ślubna i zdjęcia ciążowe Poznań »

  Mam nadzieję, że poznając mnie, odkryjecie dla siebie piękno czystej fotografii emocjonalnej.

  Mam na imię Piotr: jestem fotografikiem, od lat zapalonym miłośnikiem tej gałęzi sztuki, uczniem swojego Mistrza, wykładowcy ASP, Jacka Kulma; wierzę, że fotografia emocjonalna i cechująca się czystym kadrem, może przypomnieć Wam przeżycia i uczucia z tamtych chwil. Nawet po wielu latach, gdy część wspomnień przykryje już mgła czasu. Mam nadzieję, że właśnie wtedy, w tej mgle, Wasze radosne twarze będą błyszczeć najjaśniej. Na fotografiach, które powstały w tej właśnie filozofii.


  Pracownia fotografii ślubnej i rekamowej w Poznaniu oferuje zdjęcia ślubne (wesele, plener, kościół) oraz zdjęcia reklamowe (moda, biżuteria, do sklepów internetowych).

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Foto Studio Janina - fotograf Kraków, fotografia reklamowa, zdjecia weselne, plenerowe, studyjne »

  Nasze, studio fotograficzne Kraków wykonuje:
  - sesje portretowe, zdjęcia do portfolio,
  - fotograf na wesele, to nie tylko, reportaż ślubny w skład którego wchodzi, profesjonalna fotografia ślubna, wykonywana podczas:fotografia ceremonii zaślubin, zdjęcia w kościele, zdjęcia usc,
  przyjecie weselne, oczepiny,zabawy weselne nasz fotograf ślubny Kraków,Tarnów,to również zdjęcia plenerowe,a raczej sesje ślubne,plenerowe,oraz zdjęcia z przygotowania do wesela.
  Nasze usługi to również zdjęcia studyjne, fotografia reklamowa, czyli wykonujemy
  również Profesjonalne sesje zdjęciowe w naszym foto-studio oraz sesje plenerowe jak eventy, fotografia extremalna
  Zdjęcie do portfolio, z makijażem nasz fotograf wykonuje w studio fotograficzne Kraków.
  Nasz zakład fotograficzny wykonuje również:
  - renowacja starych zdjęć,reprodukcje,
  - zdjęcia do dokumentów
  - drzewo genealogiczne
  - zdjęcia komunijne w studio
  - zdjęcia komunijne w kościele
  - fotografia studniówki

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio fotograficzne netphoto.pl »

  Studio fotograficzne netphoto.pl zapewnia kompleksową obsługę firm w zakresie fotografii produktowej i reklamowej. Realizujemy sesje zdjęciowe m.in. na potrzeby działań marketingowych, projektów opakowań, etykiet i katalogów produktów, a także ich prezentacji w Internecie.

  Ponadto realizujemy zlecenia w zakresie zdjęć architektury, budynków i ich wnętrz. Wykonujemy fotografie tradycyjne oraz zdjęcia panoramiczne i wycieczki wirtualne w technologii flash. Zapraszamy do współpracy obiekty sportowe, lokale gastronomiczne, gabinety masażu, kosmetyczne i odnowy biologicznej, obiekty wypoczynkowe i noclegowe oraz biura nieruchomości i developerów.

  Wykonujemy również zdjęcia korporacyjne, realizujemy sesje biznesowe w siedzibie firmy Klienta - w dowolonych aranżacjach lub na wybranym tle fotograficznym. Ponadto zapewniamy obsługę fotograficzną eventów, konferencji, szkoleń, targów i wystaw. Ofertę kierujemy do Agencji Reklamowych i Public Relations oraz wszelkiego rodzaju firm, instytucji i przedsiębiorstw.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • FotoChannels - bank zdjęć do reklam i gazet »

  Nasza firma jest agencją fotograficzną typu bank zdjęć.nFirma powstała na bazie banku zdjęć Corbis Polska. nFotoChannels jest autoryzowanym przedstawicielem kolekcji będących w ofercie Corbis Corporation.nnW ofercie naszej firmy znajdują się bogate (kilka milionów) zbiory fotografii, ilustracji, sztuki i ujęć filmowych.nObok fotografii typowo ilustracyjnej i komercyjnej posiadamy w ofercie kilkadziesiąt wyjątkowych kolekcji njak np. zbiory dzieł Andy Warhola, Conde Nast, Bettmann, Thunderdog i inne.nnZdjęcia, grafiki i filmy będące w naszej ofecie można wykorzystywać do wszelkiego rodzaju publikacji reklamowych, redakcyjnych,filmowych jak i prywatnych. www.fotochannels.com

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio Fotografii Reklamowej. »

  StajerStudio jest atelier fotograficznym o wieloletnim doświadczeniu, łączącym sugestywną fotografię, nowoczesny styl i wysoką jakość wykonania.
  Naszą specjalnością jest fotografia reklamowa, zdjęcia architektury, wnętrz oraz pejzaże górskie. Wykonujemy także zdjęcia studyjne kwiatów, owoców, motywów świątecznych itp.
  Do dyspozycji klientów pozostaje bogate archiwum zdjęć które zastosowanie znajdują m.in w kalendarzach, na kartach pocztowych i oczywiście w reklamie.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna i okolicznościowa Warszawa, Ostrołęka, mazowieckie »

  Jestem fotografem specjalizującym się w fotografii ślubnej i okolicznościowej.

  Oferuję kompleksową obsługę fotograficzną ślubów i innych uroczystości, takich jak: Chrzest św., I komunia św, Bierzmowanie. Wykonuję zdjęcia rodzinne i fotografię dziecięcą. Zajmuję się również fotografią portretową, wykonuję sesje w plenerze oraz testy do portfolio dla aspirujących modelek. Swoje usługi kieruję zarówno do osób prywatnych, jak i firm.

  Zapewniam profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Zapraszam

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia reklamowa Bielsko-Biała, zdjęcia na potrzeby reklamy »

  Zajmujemy się fotografią na potrzeby reklamy internetowej oraz zewnętrznej, zapewniamy najwyższą jakoœść naszych usług. Działamy na terenie Bielska, Wadowic i najbliższych okolic. Chcesz wypromować swój towar podstawą do tego jest wykonanie profesjonalnych zdjęć!

  W naszej ofercie znajdziesz również projektowanie stron internetowych,
  zapraszamy.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • FOTOGRAFIA profesjonalna Marek Brzeziński lab74 »

  Fotografia Profesjonalna Marek Brzeziński www.lab74.pl FOTOGRAFIA REKLAMOWA FOTOGRAFIA PRODUKTOWA nProfesjonalna fotografia reklamowa produktów reklamowych produktów katalogowych. Fotografia wnętrz, żywności.nnDobra fotografia przyciąga klientów! Niestety zdjęcia do strony internetowej, reklamy, katalogów lub drukowanej ulotki wykonywane są zazwyczaj przez przypadkowe osoby amatorskimi aparatami. Tak nie powinno się robić, ponieważ konsumenci kupują oczami. Dlatego też warto zamówić wysokiej jakości, przyciągające wzrok fotografie i tym samym poprawić wizerunek Państwa firmy.nZapraszam więc do skorzystania z moich usług, usług profesjonalnego fotografa, który ma wiedzę i wieloletnie doświadczenie potrzebne do zrobienia dobrego zdjęcia. Dzięki wysokiej jakości zdjęciom, wykonanych profesjonalnym sprzętem, Państwa serwis zyska na popularności a dochody zdecydowanie wzrosną.
  Oprócz wykonania samego zdjęcia oferuję również jego obróbkę graficzną, czyli np.: podkolorowanie, retusz niepotrzebnych elementów, przycięcie do wymaganego formatu i inne po uzgodnieniu. Na koniec zdjęcie zapisywane jest w rozdzielczości i jakości wymaganej do estetycznego wyglądu na stronie WWW - mocne kolory, ostre kontury, odpowiedni kontrast i dynamika zdjęcia.nnZapraszam do współpracy!nTel. 604 58 58 16

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bank zdjęć Photogenica - tanie zdjęcia do druku i na www »

  Największy polski bank zdjęć typu microstock. W ofercie agencji fotograficznej Photogenica ponad 10 mln zdjęć, grafik i ujęć filmowych, gotowych do wykorzystania w reklamie, prasie i na stronach WWW. Fotografie i grafiki Royalty Free można nabyć w kilka minut. Zapraszamy fotografików i grafików do współpracy!

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łukasz Ostrowski | Fotograf Kraków »

  Prezentujemy wyjątkowe podejście do fotografii tak aby uwiecznić niepowtarzalne chwile tak ważne w przypadku reportażu ślubnego. Aby się przekonać i poznać szczegóły zapraszam na moją stronę :)nnWyjątkowa Fotografia ślubna niezapomniane chwile na całe życie. Nasze zdjęcia to nie przypadkowe ujęcia to historia Waszej najwspanialszej chwili zamknięta w kadrze mojego obiektywu. nDużą rolę dla mnie odgrywa atmosfera podczas zdjęć dlatego staram wcześniej poznać parę która będzie moim \"obiektem\" zdjęciowym :) pozwala to na nieskrępowaną i przyjemną pracę dla każdej ze stron.nnSzczegóły oferty oraz bardzo dużą ilość zdjęć z fotoreportaży ślubnych można obejrzeć na moim blogu. Pozwoli to Państwu poznać styl jaki jest mi najbliższy i skonfrontować go z własnymi oczekiwaniami.nnwww.lukaszostrowski.comntel. 504-988-887

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piotr Augustyniak fotograf Płock reportaż zdjęcia fotografia reklamowa »

  fotograf Płock, Piotr Augustyniak, zawodowy fotoreporter, fotografia prasowa, katalogowa, reportaż, fotografia sportowa, zdjęcia prasowe, zdjęcia reklamowe, fotografia reklamowa, moda, fotografia mody, skład ulotek, fotografia przyrody, pejzaż, zdjęcia na zlecenie, fotografia reklamowa oraz katalogowa, Specjalista fotoreportażu. Zdjęcia do kalendarzy, Zdjęcia okolicznościowe, Wykonuje grafiki, Skład ulotek i małych katalogów, Projektowanie ulotek i katalogów, Grafika, Moda, Profesjonalny, doświadczony fotograf, Zawodowy fotoreporter, Doświadczenie w fotografii studyjnej, studio, Doświadczenie w pracy z modelkami, modelami, fotograf do wynajęcia, warszawa, łódz, kutno, włocławek, toruń, gostynin, sierpc, mazowsze,warszawa polska, przyroda, pejzaż, moda, kalendarze, sesje zdjęciowe, portrety rodzinne,fotografia dokumentalna zdjęcia do ogłoszeń i uletek, studio modelkami modelami modelki zdjęcia samochodów doświadczenie zawodowiec profesjonalista reportaże portrety zdjęcia rodzinne okolicznościowe skład ulotek zdjęcia do katalogów

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Małopolskie »

  Fotograf - Mami Foto Studio Mikołaj Mikołajczyk. Profesjonalne zdjęcia ślubne i zdjęcia reklamowe - wykonujemy sesje portretowe z makijażem i stylizacją, sesje ślubne i zdjęcia ślubne w studiu oraz plenerowe, portfolio dla modelek i modeli. Zapraszamy - Fotografia ślubna Kraków - Małopolskie

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjecia reklamowe obrotowe 360stopni »

  Posiadam dla państwa ofertę Fotografii obrotowej . Zdjęcia obrotowe nazywane również zdjęcia 360 stopni, zdjęcia 3D, packshot 360 to specjalna forma fotografii dedykowanej dla sklepów internetowych aukcji internetowych np.allegro, ebay i inne. Fotografia obrotowa stosowana jest również w filmach reklamowych i dokumentalnych oraz prezentacjach multimedialnych jest to nowatorski sposób przedstawienia produktu, umożliwiający dokładne przyjrzenie się jemu z każdej strony. Zachęcam do obejrzenia moich przykładowych prezentacji zdjęć obrotowych jak i zdjeć packshot.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • HeliCam, Zdjęcia lotnicze »

  Zajmujemy się profesjonalną realizacją zdjęć i ujęć lotniczych. W naszych realizacjach wykorzystujemy zaawansowane technologicznie zdalnie sterowane platformy latające Heli-Cam.

  To innowacyjne podejście do zbierania materiału lotniczego umożliwia realizację ujęć często niemożliwych do realizacji klasycznymi metodami (samolot, śmigłowiec, paralotnia) – można podlecieć bliżej, niżej i bez konieczności uzyskania specjalnego pozwolenia.

  Nasze platformy są wyposażone w głowice automatycznie stabilizujące kamerę, aby uzyskać materiał jak najlepszej jakości. Dodatkowo obraz z kamery nagrywającej jest w czasie rzeczywistym transmitowany na ziemię i udostępniany do podglądu dla realizatora.

  Dysponujemy dużymi platformami do spokojnych i majestatycznych przelotów jak również mini helicam’ami do dynamicznych ujęć w trudno dostępnym terenie.

  Materiał nagrywany jest z wykorzystaniem DLSR Canon w jakości Full HD, zdjęcia statyczne wykonujemy w rozdzielczości 18MPx.

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, cena usługi jest uzależniona min. od trudności terenu, w którym następuje realizacja, długości materiału, czasu wymaganego na jego realizację jak i oczywiście od miejsca realizacji (odległość).

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mail’owego, gdzie otrzymacie Państwo wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie nurtujące was pytania.

  Zapraszamy do współpracy,
  JaworCAM

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • COTAM STUDIO – Studio fotograficzne i filmowe do wynajęcia w Warszawie »

  WYNAJEM STUDIA / PRODUKCJA SESJI ZDJĘCIOWYCH / EVENTY / SZKOLENIA / CASTINGI

  Prze­­stron­­ne i wy­­so­­kie stu­­dio fo­to­gra­fi­czne ty­pu open space. Po­­wierz­ch­nia cał­ko­wi­ta stu­dia 200 m², wy­so­ko­ść do 5 m.

  Stu­dio wy­po­sa­żo­ne jest w cy­klo­ra­mę o wy­mia­rach: 8,4 m × 6 m × 4,5 m.
  W stu­diu zna­du­je się rów­nież dwu­oso­bo­we sta­no­wis­ko do wi­za­żu, prze­bie­ral­nia, kuch­nia oraz ła­zien­ka z pry­szni­cem.

  Po­za wy­po­sa­że­niem, któ­re po­sia­da­my w stu­diu (Elinchrom, Manfrotto, Avenger) jes­teś­my w sta­nie na ży­cze­nie kli­en­ta zor­ga­ni­zo­wać po­trze­bny do kon­kret­nej pro­duk­cji sprzęt (np. Profoto, Broncolor, Phase One).

  Po­sia­da­my prąd 32A, dzię­ki cze­mu COTAM STUDIO ide­al­nie spra­wdzi się w pro­duk­cjach za­rów­no fo­to­gra­ficz­nych jak i fil­mo­wych.
  Ot­war­ta prze­strzeń i cen­tral­ne umiej­sco­wie­nie cy­klo­ra­my poz­wa­la­ją łat­wo za­gos­po­da­ro­wać na­szą po­wierz­chnię.

  Jes­teś­my ot­war­ci na or­ga­ni­za­cję se­sji zdję­cio­wych oraz wszel­kie­go ro­dza­ju even­tów oraz szko­leń. Dla kli­en­tów stu­dia od­da­je­my do dys­po­zy­cji miej­sca par­kin­go­we przed sa­mym wej­ściem.

  Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pokażemy studio ;)

  Data dodania: 07 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bartosz Troch Photography »

  Prywatna strona fotografa prezentująca zbiór jego prac. Bartosz Troch to fotograf specjalizujący się w kreatywnej fotografii reklamowej, produktowej, katalogowej i modowej. Reprezentuje surrealistyczny styl. Jego zdjęcia charakteryzują się perfekcją detali. Posiada on studio w Warszawie, gdzie wykonuje zlecenia komercyjne jak i również prowadzi warsztaty z obróbki zdjęć w programie Adobe Photoshop, które również są dostępne online. Obejrzyj jego niesamowite portfolio.

  Data dodania: 26 07 2014 · szczegóły wpisu »