Strony związane z hasłem: zdjęciowa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'zdjęciowa':

 • Marcin JURASZ, Basia RDUCH - fotografia okolicznościowa »

  Fotografia okolicznościowa - Marcin Jurasz, Basia Rduch - prezentacja fotografii w galerii, oferta sesji fotograficznych, fotografia plenerowa, reklamowa, dziecięca, narzeczeńska, ślubna, artystyczna. Górny Śląsk, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, okolice. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Marcin JURASZ, Basia RDUCH - fotografia ślubna »

  Fotografia ślubna, okolicznościowa, portretowa, reklamowa. Wykonujemy m.in. fotoreportaże ślubne na Górnym Śląsku. Przedstawiamy siebie, przykładowe zdjęcia (galeria), formularz kontaktowy i orientacyjne ceny. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Studio Imprez- nowoczesny film i fotografia ślubna »

  Studio Imprez tworzy oryginalne filmy i fotografie ślubne, odznaczające się estetyką, lekkością formy i wysokim poziomem technicznym. Pracujemy dla osób o różnych potrzebach. Łączy nas przekonanie, że jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu warto utrwalić jak najpiękniej. Pracujemy na terenie całego kraju, przede wszystkim w Polsce Południowej (Kraków, Nowy Sącz, Katowice).

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piotr Augustyniak fotograf Płock reportaż zdjęcia fotografia reklamowa »

  fotograf Płock, Piotr Augustyniak, zawodowy fotoreporter, fotografia prasowa, katalogowa, reportaż, fotografia sportowa, zdjęcia prasowe, zdjęcia reklamowe, fotografia reklamowa, moda, fotografia mody, skład ulotek, fotografia przyrody, pejzaż, zdjęcia na zlecenie, fotografia reklamowa oraz katalogowa, Specjalista fotoreportażu. Zdjęcia do kalendarzy, Zdjęcia okolicznościowe, Wykonuje grafiki, Skład ulotek i małych katalogów, Projektowanie ulotek i katalogów, Grafika, Moda, Profesjonalny, doświadczony fotograf, Zawodowy fotoreporter, Doświadczenie w fotografii studyjnej, studio, Doświadczenie w pracy z modelkami, modelami, fotograf do wynajęcia, warszawa, łódz, kutno, włocławek, toruń, gostynin, sierpc, mazowsze,warszawa polska, przyroda, pejzaż, moda, kalendarze, sesje zdjęciowe, portrety rodzinne,fotografia dokumentalna zdjęcia do ogłoszeń i uletek, studio modelkami modelami modelki zdjęcia samochodów doświadczenie zawodowiec profesjonalista reportaże portrety zdjęcia rodzinne okolicznościowe skład ulotek zdjęcia do katalogów

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna - Kamil Jargot »

  Ślub to wyjątkowy dzień, który z pewnością będziecie wspominać wiele razy. By zachować jak najwięcej wspomnień warto mieć z tego dnia pamiątkę. Właśnie dla tego proponuję wykonanie fotoreportażu ślubnego, przepełnionego emocjami które będą Wam towarzyszyć w tym pięknym dniu. Podczas pracy staram się by zdjęcia tworzyły historię, która przeniesie z powrotem do dnia zaślubin i pozwoli poczuć klimat uroczystości i zabawy. Fotografia ślubna to dla mnie coś więcej niż zwykłe zdjęcia. Najczęściej działam w okolicach miasta Kielce i województwa świętokrzyskiego, lecz z chęcią dojadę w każde miejsce w Polsce i na świecie.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kreatywna Fotografia Intymna »

  Jeśli jesteś zainteresowana zmysłową sesją kobiecą to lepiej trafić nie mogłaś. Zapraszam na indywidualne, intymne sesje fotograficzne: buduarowe i aktu. Każda z Was znajdzie u mnie coś interesującego dla siebie. Bądź sobą – kobieca i pewna siebie. Liczy się wyłącznie Twoje nastawienie - sama chęć uczestniczenia w sesji. Musisz otworzyć się na tyle, aby efekt mojej pracy przerósł Twoje oczekiwania. Zawsze staram się pokazać emocje i uchwycić ten jedyny, intymny moment budujący nastrój, który odzwierciedla stan Twojego ducha. Masz się czuć swobodnie i komfortowo przed obiektywem.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »