Strony związane z hasłem: zdolność kredytowa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'zdolność kredytowa':

 • Kredyt hipoteczny walutowy - poradnik kredytowy »

  Poradnik kredytowy www.nakredyt.pl to na bieżąco aktualizowana baza najnowszych artykułów, porad i komentarzy na temat kredytów i sytuacji na rynku kredytowym. Wysoki poziom merytoryczny publikacji serwis zawdzięcza współpracy z najlepszymi firmami doradztwa finansowego w Polsce.

  Szczególną uwagę poświęcono tu kredytom hipotecznym - w serwisie można znaleźć najnowsze rankingi kredytów mieszkaniowych, analizy z rynku nieruchomości, a także teksty związane ze zdolnością kredytową (metody ustalania zdolności kredytowej, kalkulator zdolności, kto nie dostanie kredytu, kredyt a BIK itp.)

  Naturalnym rozwinięciem tej części serwisu jest dział poświęcony kredytom walutowym. Tutaj można zapoznać się z najnowszymi trendami na rynku kredytów hipotecznych (np. jaka waluta kredytu, kredyt w złotówkach, w EUR czy w CHF, spread walutowy, zasady i koszty przewalutowania). Dzięki temu, potencjalny kredytobiorca będzie miał ułatwiony wybór.

  Na stronie funkcjonuje również centrum finansowe gdzie można skorzystać z wyszukiwarek najlepszych kredytów mieszkaniowych, a także wypełnić i przesłać wnioski kredytowe nawet do kilkunastu instytucji finansowych i banków.

  Osoby chcące wymienić się swoimi doświadczeniami na temat kredytów mogą skorzystać z forum kredytowego, a bieżące śledzenie najnowszych publikacji ułatwia uruchomiony niedawno kanał RSS.

  Zapraszamy do:
  www.nakredyt.pl

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt mieszkaniowe, kredyty gotówkowe - forum dyskusyjne »

  Największe w polskim internecie Specjalistyczne Forum Dyskusyjne o kredytach hipotecznych, gotówkowych i samochodowych. Praktyczne rady i wskazówki jak wybrać tani kredyt mieszkaniowy lub gotówkowy.

  W dziale kredytów mieszkaniowych zawarto podstawowe informacji i porady dla osób szukających taniego kredytu na zakup nieruchomości (kupno mieszkania lub budowa domu). Niezależni doradcy kredytowi na bieżąco odpowiadają na pytania forumowiczów. Obliczają także zdolność kredytową na podstawie zadanych parametrów.

  W dziale kredyty z dopłatami, zawarto podstawowe informacje o programie dopłat do kredytów hipotecznych - Rodzina na Swoim, dla młodych małżeństw i osób samotnie wychowujących dzieci. Lista banków udzielających kredytów rns. Banki posiadające najniższe marże.

  w dziale o kredytach hipotecznych zawarto oceny i opinie o bankach udzielających kredytów osób, które już zaciągnęły kredyt hipoteczny w danym Banku np. PKOBP, MBank, ING, Millenium, PolBank, Deutsche Bank.

  Dział kredyty dla zadłużonych poświęcony jest dyskusjom na tematy kredytowe osób które mają złą historię w rejestrze dłużników BIK. Porady jak wybrnąć z pętli kredytowej i skonsolidować swoje zadłużenie.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Wybór kredytu wiąże się z dużą odpowiedzialnością, jest to zobowiązanie na kilkadziesiąt lat, które znacznie obciąża domowe finanse. Dzięki informacjom zawartym na tej stronie będziesz wiedział na co zwrócić uwagę aby wybrać jak najlepszą ofertę dla siebie. Dowiesz się jakie koszty oprócz prowizji i oprocenotwania wpływają na wysokość raty, którą będziesz spłacał; poznasz kilka sposobów na zwiększenie zdolności kredytowej; kiedy najlepiej brać kredyt walutowy i jakie jest ryzyko z nim związane; jakie ubezpieczenia są obowiązkowe i ile będą kosztować; czy dostaniesz kredyt jeśli pracujesz za granicą; co możesz zrobić gdy będziesz miał problem ze spłatą rat oraz wiele innych praktycznych porad. Na stronie znajdziesz także oferty banków, wiadomości o zmianach rządowych, rekomendacjach.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informator kredytowy - kredyty bez tajemnic »

  Znajdź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz innych produktów bankowych. Strona zawiera ciekawe porady dotyczące ofert kredytowych, problemów z uzyskaniem kredytu, zdolnością kredytową i innymi sprawami związanymi z tematyką kredytów. Zaciągając kredyt często zastanawiamy się, gdzie dostaniemy kredyt na najdłuższy okres kredytowania. Czasem zdarza się również, iż wśród wnioskodawców jest osoba starsza co często stwarza problem, gdyż wszystkie banki mają wyznaczoną górną granicę wieku. Przedstawiamy, które Banki mają najdłuższy okres kredytowy bądź akceptują najwyższy wiek kredytobiorców.W przypadku zakupu nieruchomości na cele prywatne maksymalny okres kredytowy to 50 lat. Taki okres oferuje Bank Ochrony Środowiska w przypadku gdy kredytobiorca skorzysta z ubezpieczenia na życie (ale kredyt musi zakończyć się przed ukończeniem przez klienta 70 roku życia) oraz Getin Bank (do 80 r.ż.). 45 lat oferuje Bank DnBNord (do ukończenia 75 r.ż.) oraz Nordea w przypadku kredytu w PLN (do 70 r.ż). 40 lat oferuje już więcej banków w tym: mBank (do 70 r.ż), MultiBank (do 70.r.ż), Nordea (kredyt walutowy - do 70 r.ż), ING (wymóg posiadania 20% wkładu własnego - do 70 r.ż.), BNP paribas Fortis (do 75 r.ż), BGż (do 75 r.ż), Bank Pocztowy (do 80 r.ż, w przypadku kredytu na promocyjnych warunkach z ubezpieczeniem AVIVA do 75 r.ż.). Pozostałe Banki okres kredytowy ustaliły na 30 lat lub mniej.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny i pożyczka - forum i opinie »

  Forum kredytobiorców kredytów hipotecznych. Co się składa na zdolność kredytową kredytobiorcy. Kredyty hipoteczne na budowę domu i zakup działki. Tutaj rozwiążesz problemy z bankiem, z kredytem. Szukając najlepszego kredytu hipotecznego na pewno powinniśmy wejść na forum. Znajdziemy tam bardzo wiele ciekawych informacji, które na pewno ułatwią nam wybór najodpowiedniejszej oferty. Na stronie przygotowany został w pełni profesjonalny ranking najbardziej popukanych kredytów hipotecznych. Do jego stworzenia wykorzystane zostały preferencje osób zaciągających kredyt hipoteczne, a nie tylko opinie ekspertów, czy doradców bankowych. Taka forma jest wiec bardziej obiektywna i prawdziwa, ponieważ widzimy jakie jest realne zainteresowanie ofertami różnych banków.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Helpbanking - wyszukiwarka kredytów hipotecznych »

  Helpbanking jest wyszukiwarką kredytów hioptecznych na dom i mieszkanie. Posiada kalkulatory zdolności kredytowej, kredytu rodzina na swoim oraz dla singla. Zestawienie i ranking ofert kredytowych wszystkich banków. Korzystając z darmowych konsultacji za pośrednictwem helpbanking, zyskujesz darmowe ubezpieczenie Twojego mieszkania lub domu, oraz wiele dodatkowych korzyści. Jesteśmy obecnie najaktualniejszą wyszukiwarką kredytów mieszkaniowych, która wybiera jedynie najlepsze oferty z pośród wszystkich proponowanych przez banki. Misją Helpbanking jest dostarczenie najbardziej rzetelnych i kompleksowych informacji odnośnie kredytów hipotecznych jak również wsparcie w całym procesie kredytowym od momentu wyboru oferty po wypłatę kredytu. Za pośrednictwem serwisu Helpbanking macie Państwo możliwość skontaktowania się z najlepszymi doradcami w zakresie kredytów hipotecznych w całej Polsce, którzy przeprowadzą przez całą drogę kredytową, tzn. przedstawią najbardziej dopasowane oferty, pomogą przygotować wnioski kredytowe i zebrać dokumenty, skutecznie przeprowadzą przez cały proces w bankach, dopilnują wypłaty kredytu i zamknięcia transakcji jak również wesprą już po uruchomieniu kredytu.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdolność kredytowa »

  Każdy bank przed zawarciem umowy kredytowej bada zdolność kredytową podmiotu zainteresowanego tym kredytem.
  Czynnikami wpływającymi na zdolność kredytową jest: dochód podmiotu, jego inne zobowiązania, a także terminowości rozliczeń z innymi instytucjami (BIK).
  W kontekście liczenia zdolności kredytowej warto też wspomnieć o rekomendacji S, która znacznie ograniczy dostępność kredytów hipotecznych.
  Od początku przyszłego roku zdolność kredytowa będzie liczona dla okresu 25 lat, niezależnie od długości trwanie okresu kredytowania.
  Aby obliczyć, kwotę na jaka może liczyć potencjalny kredytobiorca, wcale nie trzeba udawać się do banku, można skorzystać z kalkulatora zdolności kredytowej zamieszczonego na stronach internetowych.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty mieszkaniowe »

  Forum internetowe, dzięki któremu będzie można od razu dowiedzieć się wielu praktycznych rzeczy na temat kredytów mieszkaniowych. Jeśli chcesz wziąć kredyt na budowę domu czy kupno mieszkania, wtedy właśnie tutaj możesz zapytać o wszystko to, co jest z nim związane. Forum podzielone jest na wygodne kategorie, które dotyczą między innymi ogólnych wiadomości kredytowych, opinii o poszczególnych bankach czy też doradców kredytowych. Zapraszamy już teraz!

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stawka wibor »

  Zapewne mnóstwo osób, które to jeszcze nigdy wcześniej nie miały okazji zaciągać długoterminowych kredytów, nie zdaje sobie sprawy z tego co to jest stawka wibor i jakie ma ona znaczenie dla oprocentowania kredytu. To naturalne, że można było wcześniej nie mieć do czynienia z tym pojęciem. Może się tak stać, że będziemy musieli zwrócić się do banku o pożyczkę na kupno mieszkania czy wybudowanie domu. Warto wtedy wiedzieć, że stawka wibor nie jest stała oraz zależy od ofert składanych do Narodowego Banku Polskiego przez 16 instytucji bankowych, które zostały do tego wyznaczone. Dokładna wysokość stawki wibor ustalana jest każdego dnia, od poniedziałku do piątku zatem można się zorientować, że wysokość raty kredytu będzie się w niewielkim stopniu zmieniała przez cały okres spłaty zobowiązania. Sprawy takie powinny być jasno opisane w każdej umowie dotyczącej udzielanego kredytu. Na stronie omawiamy temat wiboru a także wielu pozostałych zagadnień związanych z kredytami. W naszych artykułach zawieramy szereg porad, które na pewno umożliwią każdemu kredytobiorcy odszukanie właściwej dla niego opcji kredytowej. Dla osób poszukujących konkretnych ofert przez internet udostępniliśmy łatwy w użyciu kalkulator kredytów hipotecznych.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator zdolności kredytowej »

  Nasz serwis jest w całości poświęcony zagadnieniom związanym z tematyką kredytów (szczególnie hipotecznych).
  Skupiamy się głównie na informacjach z zakresu zdolności kredytowej i wyliczania na jaki kredyt nas stać. Znajdziesz tutaj porady jak zwiększyć swoją zdolność, a także przykładowe symulacje kredytów. Za pomocą naszych kalkulatorów sprawdzisz swoją realną zdolność kredytową oraz obliczysz całkowite koszty wybranego kredytu hipotecznego, w zależności od wysokości zaciągniętego kredytu, okresu kredytowania, oprocentowania oraz rodzaju rat.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator zdolności kredytowej »

  O ile prościej by było gdybyśmy zawsze posiadali na koncie tyle pieniędzy, ile na daną chwilę jest nam potrzebne. No cóż, może w naszym życiu nastanie taka chwila. W tej chwili dla większości są to jedynie mrzonki bądź co najwyżej nadzieje wsparte odpowiednim działaniem. Co możemy począć w momencie, w którym potrzebujemy pieniędzy jednakże stan naszego konta w banku nawet nie zbliża się do niezbędnej kwoty? W jaki sposób możemy dostać to czego chcemy i nie dopuścić aby okazja nabycia mieszkania, samochodu czy też sprzętu nie uciekła w ostatniej chwili? Rozwiązanie jest łatwe – zaciągnąć kredyt. Muszą być jednak spełnione pewne warunki. Przede wszystkim musimy mieć odpowiednią zdolność kredytową – tym większą im większą sumę pieniędzy pragniemy pożyczyć od banku. Dobrym narzędziem, które zamieściliśmy w naszym portalu jest kalkulator zdolności kredytowej. Z jego pomocą przekonamy się na jaką kwotę i na jak długi czas mamy możliwość się zadłużyć. Kalkulator zdolności kredytowej przyda się zarówno w przypadku kredytów hipotecznych przeznaczonych na kupno mieszkania, oraz kredytów gotówkowych, za które nabędziemy inne dobra. Przedstawiona przez nas porównywarka kredytów gotówkowych pozwoli znaleźć najdogodniejszą ofertę bankową, dzięki czemu pozyskamy niezbędną gotówkę na dowolny cel po jak najniższych kosztach. Dzięki porównywarce kredytów hipotecznych przekonamy się w którym banku zaciągniemy najatrakcyjniejszy kredyt na kupno czy budowę domu.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akredo.pl - Jedna aplikacja. Wiele ofert. Ty decydujesz. »

  Akredo.pl to pierwsza na polskim rynku platforma, która umożliwia klientom aplikowanie o pożyczkę gotówkową lub konsolidacyjną do wielu banków online, wypełniając tylko jedną aplikację.Nie trzeba już wypełniać wielu papierowych formularzy, aby otrzymać oferty uwzględniające rzeczywistą zdolność kredytową. Na Akredo.pl klienci otrzymują oferty "szyte na miarę" takie, jakby otrzymali składając aplikację do banku lub u brokera, a nie oferty marketingowe, jakie można znaleźć w popularnych wyszukiwarkach kredytowych.Akredo.pl umożliwia klientom łatwe porównanie otrzymanych ofert i wybranie najkorzystniejszej. Po wyborze oferty tylko wybrany bank kontaktuje się w celu finalizacji umowy.Platforma Akredo.pl jest oparta na sprawdzonym modelu biznesowym i wspierana przez szwedzki fundusz Venture Capital z siedzibą w Sztokholmie.Akredo.pl to mądry i wygodny sposób aplikowania o produkty finansowe.Akredo.pl to oszczędność czasu i pieniędzy.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Twój Dyrektor Finansowy - doradztwo, finanse »

  Portal tdf.biz.pl świadczy usługi z zakresu: przygotowania i opracowania projekcji i prognoz finansowych. Dostarczamy modele finansowe o dowolnym stopniu szczegółowości i na dowolnie długi okres. Pomagamy optymalnie zarządzać płynnością oraz dokonujemy kompleksowej oceny sytuacji finansowo-ekonomicznej przedsiębiorstwa. Strukturyzujemy transakcje kredytowe w oparciu o oczekiwania naszych Klientów oraz prowadzimy w ich imieniu negocjacje umów kredytowych z dostawcami finansowania (banki, fundusze inwestycyjne, itp.). Przygotowujemy i opracowujemy biznes plany i budżety, a także programy restrukturyzacyjne i naprawcze.

  Data dodania: 12 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Co to kredyt hipoteczny? »

  Kredyt hipoteczny a takżę kredyt mieszkaniowy to podobne produkty finansowe, które są sobie bliskie w wielu aspektach. Procedury wnioskowania czy też badania zdolności kredytowej są praktycznie identyczne. Trzeba pamiętać, że kredyt hipoteczny nie jest tożsamy z mieszkaniowym. Różnica będzie między innymi w tym jak będzie można wykorzystywać pozyskane środki finansowe.

  Nie każdy kredyt hipoteczny jest kredytem mieszkaniowym
  W momencie, gdy chodzi o kredyty hipoteczne najczęściej zabezpieczeniem będzie nieruchomość. Podobnie przy kredycie mieszkaniowym. Jednak tak naprawdę większe możliwości finansowania daje nam kredyt hipoteczny. Zgodnie z prawem bankowym kredyt mieszkaniowy może być przeznaczony od razu na kupno domu jednorodzinnego, mieszkania czy domu letniskowego. Istnieje również możliwość zaciągania kredytu mieszkaniowego na przekształcenie lokatorskiego prawa do lokalu w celu uzyskiwania własnościowego prawa do lokalu. Kredyt hipoteczny natomiast posłużyć może do finansowania budowy domu, remontu mieszkania czy też zakupu działki budowlanej. Kredyt hipoteczny ogólnie daje więc większy zakres możliwości dysponowania środkami pozyskiwanymi od banku.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na głowie - formalności i porady »

  Portal kredytnaglowie.pl to miejsce pełne pożytecznych instrukcji i porad dla osób, które starają się o kredyt lub są w trakcie jego spłaty. Użytkownik w prosty sposób może poznać podstawowe pojęcia z branży finansów, które ułatwią mu selekcje ofert i podjęcie rozsądnego wyboru. Zdolność kredytowa czy formalności z nim związane to tylko niektóre zagadnienia, których obszerne wyjaśnienie znajduje się na stronie.

  Data dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bożena Myszczyszyn Ekspert Finansowy, kredyty hipoteczne Poznań »

  Pani Bożena Myszczyszyn to doświadczony specjalista w obszarze kredytów hipotecznych świadczący usługi pośrednictwa finansowego i kredytowego. Jeśli poszukujecie Państwo kredytu na mieszkanie, dom lub działkę, zastanawiacie się nad wyborem banku, potrzebujecie wsparcia we właściwym rozumieniu procedur bankowych i szczegółów ofert, jeśli obawiacie się, że coś przeoczycie to współpraca ze sprawdzonym ekspertem, jakim jest Pani Bożena Myszczyfszyn będzie najlepszym wyborem. Profesjonalizm i wysoka jakość usług mają swoje potwierdzenie w rekomendacjach i zaufaniu klientów. Pani Bożena Myszczyszyn nie ogranicza się do wyboru banku, jest z klientem na każdym etapie procesu kredytowego wyjaśniając wszelkie wątpliwości, jest również do dyspozycji klienta w trakcie funkcjonowania kredytu już po uruchomieniu. Zapraszamy do kontaktu z ekspertem.

  Data dodania: 09 08 2017 · szczegóły wpisu »