Strony związane z hasłem: zgrzewanie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'zgrzewanie':

 • Technika Spawalnicza Sp. z o. o. »

  TECHNIKA SPAWALNICZA w sposób kompleksowy zajmuje się technologiami spajania i cięcia metali. Zespół wykwalifikowanych inżynierów projektuje i wdraża systemy w zakresie mechanizacji, automatyzacji i robotyzacji procesów spawania, zgrzewania, lutowania, oraz cięcia termicznego. Firma jest integratorem zrobotyzowanych systemów spawalniczych.W szerokim wachlarzu oferowanych usług wyróżnić można także prowadzenie, wspólnie z Instytutem Spawalnictwa w Gliwicach kursów VT1 i VT2 oraz przygotowywanie innych firm do audytu, szczególnie w związku z normą PN-EN ISO 3834. Firma prowadzi także gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń spawalniczych, oraz zawsze służy radą i wsparciem przy rozwiązywaniu skomplikowanych problemów technicznych.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zgrzewarki, elektrody, transformatory - SMOLTECH Technika Zgrzewalnicza »

  SMOLTECH Technika Zgrzewalnicza jest przedstawicielem jednego z największych w Europie producentów zgrzewarek rezystancyjnych, w tym inwertorowych, firmy TECNA S.p.A. z Włoch.nnJesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, w której zgrzewanie metali zostało ujęte w sposób kompleksowy – począwszy od opracowania technologii zgrzewania, zaprojektowania rozwiązania, wykonawstwa i doboru urządzeń, po szkolenia i obsługę serwisową obejmującą naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Realizujemy dostawy urządzeń pomocniczych, części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych.

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o spawaniu »

  Serwis branży spawalniczej. Tutaj znajdziesz aktualności z dziedziny spawalnictwa, zaproszenia na konferencje i targi branży spawalniczej. Na naszych stronach znajdziesz oferty kursów i oferty pracy dla spawaczy. Dowiesz się czym się różnią metody spawania TIG, MIG i MAG. Poznasz procesy jakie towarzyszą spawaniu, lutowaniu i zgrzewaniu metali. Specjaliści pomogą Ci dobrać spawarkę i osprzęt spawalniczy do konkretnych zastosowań. Odrębnym działem jest leksykon materiałoznawstwa w którym znajdziesz szczegółowe informacje o stopach metali, metalach nieżelaznych czy też o obróbce cieplnej stopów żelaza. Bardzo dużo uwagi poświęciliśmy opisując metody badań spoin spawalniczych NDT/DT, głównie chodzi o badania radiograficzne spoin, badania magnetyczno-proszkowe, badania ultradźwiękowe. Jeśli zajdzie taka potrzeba możesz skorzystać z naszej bazy norm spawalniczych.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pilmasz »

  Opis:
  Posiadamy 15 lat doświadczenia w wykonywaniu wysokiej jakości konstrukcji i elementów o dużej skali trudności technologicznej. Zatrudniamy ponad 40 wysoko wykwalifikowanych operatorów maszyn CNC, spawaczy i ślusarzy, malarzy oraz konstruktorów i technologów. Dzięki kadrze posiadamy bogate doświadczenie w różnych dziedzinach technologii maszyn i duży potencjał. Wykorzystujemy najnowocześniejsze komputerowe systemy wspomagające projektowanie – Inventor, Solid Edge 20 oraz AutoCad. Posiadamy izbę pomiarową wyposażoną w wysokiej jakości urządzenia pomiarowe.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • SZZ UNIWERSUM zgrzewanie »

  W Częstochowie mieści się przedsiębiorstwo SZZ Uniwersum, które od 1949 roku proponuje swoje usługi. Zajmujemy się usługami z obszaru montażu podzespołów z powierzonych komponentów z dziedziny motoryzacyjnej. Oferujemy także: frezowanie, toczenie, szlifowanie, obróbkę elektroerozyjną, hartowanie, zgrzewanie oraz spawanie TIG. Chcąc w pełni zadowolić klientów, stosujemy nowoczesne technologie, a podczas prac wykorzystujemy się funkcjonalny sprzęt, jaki podnosi jakość zaświadczanych przez nas usług. Firma SZZ Uniwersum zapewnia rzetelne wsparcie profesjonalistów oraz terminowe realizacje usług, a także wyjątkową dostępność cenową tej interesującej propozycji. Szczegółowe informacje i pełną ofertę opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »