Strony związane z hasłem: zlecenia przez internet - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'zlecenia przez internet':

 • WolnyStrzelec.com - freelancing »

  Serwis umożliwiający realizację zleceń/projektów przez internet. Baza wolnych strzelców w wielu kategoriach m.in. programowanie, tworzenie stron www, tłumaczenie, marketing, porady prawne i wiele innych.

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zlecenia przez Internet »

  Serwis ogłoszeń pracy przez internet, zlecenia przez internet. Potrzebujesz informatyka, grafika, programisty? Masz problem ze swoja strona www, potrzebujesz skrypt dla swojego serwisu... ? Daj ogłoszenie na http://www.KODUJ.pl - najlepsze oferty, rozsądne ceny. Polecamy moderowanych specjalistów z branży informatycznej, takich jak: webmaster, programista, grafik komputerowy, administrator baz danych oraz takie specjalności jak: PHP, mySQL, C++, Java, Corel, Photoshop itd. Po co przepłacać? Daj ogłoszenie!

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca zdalna »

  Jeżeli poszukujesz pracy, szukasz ciekawych, wiarygodnych i dobrze płatnych zleceń telepracy serwis ePersonel.pl jest dla Ciebie miejscem idealnym.
  W naszym serwisie znajdziesz wiele interesujących ofert pracy, telepracy, zleceń, które możesz wykonywać zdalnie przez Internet.
  Zlecenia do wykonania mogą znaleźć tutaj programiści, webmasterzy, copywriterzy, graficy, prawnicy fotografowie, tłumacze itd.
  W dobie Internetu to właśnie poprzez takie serwisy jak nasz, szuka się i znajduje swoją wymarzoną pracę.
  www.epersonel.pl
  www.twiks.pl

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukajto.eu - ogłoszenia, zlecenia, zapytania ofertowe »

  Oprogramowanie dostępne na stronie internetowej Wyszukajto.eu udostępnia oferentom złożenie zapytania, oferty, udostępnienia zlecenia na wykonanie bądź zakup produktu lub usługi. Z drugiej strony informacje te są odbierane przez firmy obsługujące, które dzięki naszemu oprogramowaniu Wyszukajto.eu mają znacznie ułatwiony dostęp do ofert i zapytań. Zapraszamy do współpracy wszystkich oferentów do składania darmowych zapytań, oraz firmy do odbioru zleceń z kopalni zleceń, to jest strony WyszukajTo.eu.
  Polecam więc zaglądanie do Nas na co dzień i w przyszłości.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lightblue »

  Lightblue to rozwijająca się platforma do obsługi projektów marketingowych. Dedykowana jest z jednej strony dla małych i średnich firm chcących realizować zlecenia przez internet, z drugiej strony użytkownikiem Lightblue może być dowolny freelancer, agencja reklamowa, PR-owa i in. Użytkownicy zlecający mogą liczyć na darmowy dostęp do aplikacji. Marketing małej firmy jest dziedziną często bagatelizowaną, co stanowi dużą barierę podczas wdrażania się na rynek. Zadaniem firmy Lightblue jest kompleksowa obsługa procesów marketingowych, począwszy od doradztwa marketingowego, a skończywszy na projektowaniu graficznych. Ważnym modułem Lightblue jest również e-learning, dostarczający małym firmom wiedzy marketingowej, pozwalającej na świadome działania. Usługi marketingowe świadczone na Lightblue przebiegają od e-learningu poprzez kreację zamówień, przetargi, wirtualny pokój pracy, a skończywszy na ocenie freelancera/wykonawcy.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zlecenia budowlane dla firm. »

  Zlecenia budowlane dla firm. Współpracujemy z firmami budowlanymi które wykonują usługi na terenie całej Polski lub przynajmniej jednego województwa. Zlecenia na prace w budownictwie jednorodzinnym i przemysłowym.

  Data dodania: 28 12 2013 · szczegóły wpisu »