Strony związane z hasłem: żłobek warszawa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'żłobek warszawa':

 • Tygryski - przedszkole Warszawa »

  Tygryski - żłobek i przedszkole w Warszawie - zapewnia ciepłą i profesjonalną opiekę nad niemowlakami i starszymi dziećmi. Nasze Dzieci spędzają tu czas radośnie i bezpiecznie. Nasze przedszkole Warszawa to miejsce gdzie dzieci przebywają w kameralnej atmosferze i rozwijają swoje umiejętności, biorą udział w różnorodnych zajęciach i zabawach dydaktycznych. Przedszkole Tygryski to instytucja, która oferuje profesjonalne usługi z zakresu opieki nad dziećmi, pełne wyżywienie oraz nadzór pedagogiczny i lekarski. Naszym atutem jest lokalizacja z dala od hałaśliwych ulic. Prywatny żłobek i przedszkole to najlepszy wybór dla niemowlaków, które potrzebują miejsca, gdzie mogą czuć się bezpiecznie, a także bawić się z rówieśnikami, zdobywając nowe zarówno praktyczne jak i społeczne umiejętności.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Warszawa - First Class »

  Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 miesiąca do 5 roku życia do wspólnej, fantastycznej nauki i zabawy w naszej placówce w Warszawie - First Class. Placówka funkcjonuje jako przedszkole oraz żłobek.

  Zajęcia w naszym przedszkolu odbywają się w dwóch językach - polskim i angielskim. Pomaga to maluchom zapoznać się z językiem obcym od najmłodszych lat.
  Oprócz tego oferujemy różnorodne zajęcia dydaktyczne - taniec, rytmikę, zajęcia artystyczne, plastyczne pozwalające odkrywać ukryte talenty oraz wiele więcej.

  Dziećmi zajmuje się wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska która kocha dzieci.
  Przedszkole Niepubliczne Warszawa - First Class czynne jest codziennie w godzinach 6.45 - 20.30 co jest znacznym udogodnieniem dla rodziców pracujących po południu.
  Nasz żłobek/przedszkole oferuje 4 pakiety MAXI, MIDI, MINI, MINI 2.
  Zapraszamy wszystkich rodziców i ich pociechy.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Happy Kids Academy - Prywatne Przedszkole Językowe »

  Pragniemy by dzieci szczęśliwie szły przez życie i były gotowe na kolejne wyzwania, stąd nazwa: Happy Kids’ Academy. Przedszkole ma profil językowo-europejski, a w jego ramach oferujemy codzienny kontakt z językiem angielskim oraz poszerzony program edukacji europejskiej. Obok rozwoju intelektualnego dziecka stawiamy na systematyczny rozwój jego inteligencji emocjonalnej. Przedszkole prowadzi zapisy do grup 2,5 – 6 lat oraz klub Malucha od 1,5 roku. Przedszkole znajduje się w Warszawie w dzielnicy Mokotów, z dobrym dojazdem z dzielnic Ursynów, Wilanów. Przedszkole prowadzi również szkołę języka angielskiego Pingu’s English dla dzieci w wieku 3-7 lat. Oferujemy: atrakcyjny program dydaktyczno-wychowawczy wykorzystujący nowatorskie i autorskie metody, między innymi: Glottodydaktyka, Matematyka Dziecięca, Emocje Bez Tajemnic (autorska metoda przedszkola), elementy metody Dobrego Startu, Metoda Projektu Badawczego, codziennie zajęcia języka angielskiego, w tym raz w tygodniu z native speaker’em, edukację europejską, systematyczne podejście do rozwoju u dziecka inteligencji emocjonalnej, bogatą ofertę w ramach czesnego, wybór zajęć dodatkowych dopasowanych do zainteresowań dziecka. Zapewniamy: kameralne grupy w celu umożliwienia indywidualnego podejścia do dziecka, funkcjonowanie przedszkola w ciągu całego roku, w godz. 7.00 – 18.00, z możliwością umówienia indywidualnej opieki po godz. 18.00, przestronny lokal przedszkola z inspirującym wystrojem wnętrz.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek usynów »

  Z pewnością nie raz zastanawialiśmy się w których miejscach możemy pozostawić nasze dzieci podczas kiedy musimy chodzić do pracy itp. Żłobek warszawa jest tutaj świetnym rozwiązaniem bowiem ludzie, jacy w nim pracują to wyedukowane osoby z klasycznym podejściem do dzieci. Przez to nasze dzieci miło spędzają czas oraz uczą się rozlicznych nowych rzeczy. Dodatkowo Żłobek usynów będzie w tym miejscu bajecznym rozstrzygnięciem. Już nie musisz się martwić o to co zrobić z maluchem podczas twojej nieobecności! rozstrzygnięcie jest tuż pod twoim nosem.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Integracyjny Małe Misie »

  Małe Misie to przedsięwzięcie, które w swoim założeniu ma pomóc rodzicom w pierwszych latach opieki nad dzieckiem. Oferujemy profesjonalną opiekę pedagogiczną dla maluchów w naszych nowoczesnych i przystosowanych do standardów europejskich żłobkach. W każdej naszej placówce Państwa dzieckiem zajmą się z troską i czułością wykwalifikowane nianie z dużym doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niezapominajka.net.pl »

  Przedszkole niepubliczne „Niezapominajka” jest przedszkolem integracyjnym z rozszerzoną ilością zajęć językowych. Znajduje się tu także mini żłobek. Przedszkole jest zlokalizowane w Warszawie na Mokotowie. Szczegóły dotyczące oferty przedszkola można znaleźć na stronie internetowej: niezapominajka.net.pl.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek na Wilanowie »

  Farma Artystów to żłobek na Wilanowie mieszczący się w wolnostojącym domu z przepięknym ogrodem. Żłobek w Warszawie posiada profil przyrodniczo - artystyczny. Żłobek znajduje się w spokojnej okolicy, daleko od zgiełku ruchliwych ulic. Jest to odległość zaledwie 3 minuty od miasteczka Wilanów, przy zacisznej ulicy Europejskiej. Każda mama i każdy tata wiedzą doskonale, że pierwsze lata życia malucha to okres absolutnie magiczny i wyjątkowy. Dlatego robimy wszystko, żeby czas spędzony w żłobku Farma Artystów był dla dzieci radosnym i miłym doświadczeniem. Żłobek oferuje domową atmosferę, idealne warunki dla dzieci i kilka pięknie udekorowanych i wyposażonych sal. Farma Artystów jest prywatnym żłobkiem o profilu przyrodniczo - artystycznym. W żłobku prowadzone są zajęcia artystyczne przy których dzieci nigdy się nie nudzą. W planie dnia znajduje się czas na rozmaite zabawy plastyczne i muzyczne, które pozytywnie wpływają na kreatywność maluchów. Farma Artystów to także dogodna lokalizacja. Żłobek mieści się w spokojnej okolicy, w centralnej części warszawskiego Winowa. Farma Artystów to również zdrowe posiłki. W żłobku dzieci otrzymują posiłki składające się tylko ze zdrowych i świeżych składników, czasami nawet z naszego własnego ogródka. Na koniec Farma Artystów oferuje możliwość kontaktu ze zwierzętami, które ważne są w rozwoju dziecka, ponieważ kontakt z nimi uczy dzieci empatii i odpowiedzialności. Na terenie żłobka znajduje się kózka (miniaturka), króliki, kury i chomik.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »