Strony związane z hasłem: żurawie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'żurawie':

 • Suwnice bramowe »

  Naszym głównym obszarem działalności jest projektowanie i modernizacja urządzeń transportu bliskiego w oparciu o najnowszą technikę. Realizujemy kompleksowe dostawy nowych suwnic, żurawi, wciągarek, wciągników i pozostałych urządzeń transportu bliskiego. Dostarczamy komponenty w zakresie automatyki i sterowania, napędu mechanicznego i hydraulicznego oraz konstrukcji mechanicznej. Zajmujemy się także, konserwacją urządzeń transportu bliskiego takich jak: suwnice, wciągniki, żurawie, dźwigi osobowo-towarowe, dźwigi budowlane, podesty ruchome. Oferujemy pomoc zarówno w utrzymaniu urządzeń dźwignicowych w odpowiednim stanie technicznym podczas bieżącej eksploatacji jak i kompleksowe przygotowanie do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi, ekstremalne budowle i konstrukcje »

  Interesują cię rzeczy, których na codzień nie możesz zobaczyć? Jesteś ciekaw jak powstają wielkie konstrukcje takie jak obiekty budowlane, mosty, narzędzia, dźwigi, żurawie, maszyny budowlane oraz maszyny do robót na kamieniołomach?

  Jeśli tak, ta strona jest dla Ciebie – odkrywamy zawiłości ekstremalnych pomysłów światowych inżynierów.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ABUS suwnice żurawie wciągniki wciągarki »

  ABUS Crane Systems Polska to oddział spółki ABUS Kransysteme GmbH. Zaliczamy się do grona czołowych producentów na świecie w branży dźwignicowej i urządzeń dźwignicowych. Produkty ABUS używane są nie tylko w branżach zazwyczaj kojarzonych z dźwignicami (przemyśle maszynowym, samochodowym, lotniczym, stoczniowym, tworzyw sztucznych etc.) ale również w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw (dźwignice lekkie). Oferujemy szeroki wachlarz produktów: od wciągników łańcuchowych o udźwigu od 80 kg poprzez lekkie systemy dźwignicowe HB do suwnic pomostowych o udźwigu do 100 t. Szeroki wybór akcesoriów i komponentów. Wykonujemy konserwacje i przeglądy okresowe urządzeń dźwignicowych - suwnic, żurawi, wciągników, wciągarek. Projekt, montaż, obsługa prawna instalacji (UDT) nowych urządzeń. Serwis, obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna. Zadzwoń i sprawdź.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • AleTruck.pl - specjalistyczny serwis ogłoszeniowy »

  Branżowy serwis ogłoszeniowy pojazdów użytkowych. Szukaj ofert w kategoriach - pojazdy, części i akcesoria, serwisy i warsztaty, zabudowy, wynajem. Zarejestruj się jako dealer a otrzymasz darmowy abonament na nielimitowaną ilość podstawowych ogłoszeń w kategoriach: pojazdy oraz części i akcesoria.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe | Jerzy Knapczyk | Wrocław | dolnośląskie »

  Usługi dźwigowo-transportowe Knapczyk Jerzy świadczą usługi w następującym zakresie:

  montażu oraz demontażu:
  - konstrukcji
  - słupów
  - reklam
  - zbiorników
  - rurociągów
  - maszyn
  - itp.

  załadunku i rozładunku:
  - urządzeń
  - maszyn
  - wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych
  A także wszelkie inne prace, do których niezbędne jest użycie żurawia samochodowego

  Zapraszamy do korzystania z usług - konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigiem »

  Oferujemy usługi dźwigiem oraz wynajem dźwigów na terenie całej Polski. Lewandowska-dźwigi to firma z Poznania, która w branży dźwigowej funkcjonuje od wielu lat. Nasza flota żurawi składa się z nowoczesnych dźwigów o udźwigu od 13 do 500 ton. Usługi dźwigiem są prowadzone przez naszą wykwalifikowaną kadrę pracowników. Posiadamy również podnośniki koszowe i świadczymy usługi transportu dłużycowego.
  Oferowane dźwigi to mobilny sprzęt mogący pracować w ciasnych miejskich ulicach. Braliśmy udział przy budowie stadionów, autostrad o czym świadczą liczne referencje od największych firma budowlanych w Polsce.
  Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usług dźwigiem prosimy o kontakt z naszymi oddziałami na terenie miast: Poznań, Katowice, Wrocław oraz Łódź. Szczegółowe informacje odnośnie oferty dźwigów i oddziałów znajdą państwo na naszej stronie www.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inżynieria Centrum Szkoleń Operatorów »

  Profesjonalne szkolenia zawodowe dla operatorów maszyn budowlanych, urządzeń poddozorowych oraz montażystów rusztowań.
  Szkolimy we wszystkich klasach uprawnień, wydajemy tylko państwowe uprawnienia honorowane w UE.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • KRANE-POL montaż konstrukcji betonowych »

  Przedsiębiorstwo Krane-Pol z siedzibą w Toruniu to specjalista w branży usług dźwigowych. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem proponujemy wyłącznie najwyższej jakości prace z zastosowaniem dźwigów po bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy wynajem dźwigów samochodowych o maksymalnym udźwigu do 50 ton i wysięgu do 50 metrów. Wykonujemy obszerny zakres prac począwszy od załadunku oraz rozładunku kontenerów, montażu i demontażu konstrukcji stalowych po prace dekarsko-blacharskie, konserwację oświetlenia i pielęgnację zieleni. Do Państwa dyspozycji oddajemy maszyny posiadające aktualne ubezpieczenie, aktualny przegląd oraz dozór techniczny oraz wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną obsługę operatorską. Żeby zapoznać się ze szczegółami usług i obejrzeć nasze maszyny, zapraszamy na stronę www.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi, podnośniki, żurawie - Multimatic Łódź »

  Firma Multimatic Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zapewnia usługi sprzętem ciężkim. Oferta obejmuje wynajem dźwigów, żurawi i podnośników samochodowych wraz z wykwalifikowanym operatorem. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Górka - dźwigi »

  Kompleksowa realizacja każdego zlecenia w zakresie dostarczenia specjalistycznego sprzętu na plac budowy - to główny profil działalności firmy Górka z siedzibą w Siedlcach. Wypożyczamy dźwigi, żurawie, podnośniki, żurawie wieżowe, żurawie samochodowe, podnośniki koszowe, a także cementonaczepy. Zapewniamy fascynujące ceny i fachowe doradztwo w zakresie bezpieczeństwa przy realizacji inwestycji. Gwarantujemy, że każde zamówienie zrealizujemy zgodnie z ustalonym terminem. Nasi pracownicy pozostają także do Państwa dyspozycji w zakresie pomocy przy wycince drzew, wstawianiu słupów energetycznych oraz realizacji dużych inwestycji. Zaświadczamy także usługi przewozowe na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień oraz odwiedzin naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe wiadomości o firmie.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia na wózki widłowe »

  Centrum Szkoleń już od długiego czasu działa na rynku oferując dużo interesujących usług. Centrum Szkoleń cieszy się w obecnych czasach świetną renomą, ponieważ oferuje jakościowe oraz w pełni profesjonalne usługi kursów i szkoleń oraz uprawnień na operatora wózków widłowych. W firmie pracują wykwalifikowani profesjonaliści, w związku z tym prowadzone przez nich kursy oraz szkolenia odbywają się w sposób doświadczony a jednocześnie ogromnie atrakcyjny.

  Szkolenia są prowadzone w wielu miastach w Polsce, ale uzyskane uprawnienia ważne są także na terenie Unii Europejskiej. Centrum Szkoleń charakteryzuje się również bardzo dogodnym cennikiem. Ukończenie szkolenia pozwala na pozyskanie upełnomocnień i certyfikatu pozwalającego na profesję w charakterze operatora wózka widłowego. Z oferty Centrum Szkoleń na pewno wskazane jest skorzystać, ponieważ jest to obecnie jedna z lepszych firm na rynku.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Regan - wynajem podnośników koszowych włocławek »

  Firma Regan oferuje wynajem dźwigów we Włocławku oraz wynajem żurawi w Bydgoszczy. Nasze żurawie sprostają największym wymaganiom i sprawdzą się w najtrudniejszym terenie. Chętnie podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. To właśnie one stawiają dla nas wyzwanie, pozwalają nam usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie nasze maszyny poddawane są systematycznej, okresowej kontroli i posiadają aktualne dozory UDT. Zapraszamy do współpracy w naszą firmą REGAN.

  Data dodania: 04 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem dźwigów »

  Spółka PGMB "Warszawa" oferuje wynajem dźwigów zarówno żurawi jak i dźwigów samojezdnych. Dodatkowo firma świadczy usługi z zakresu usług transportowych oraz prowadzi własny warsztat samochodowy. Dodatkowym profilem działalności spółki jest wynajem nieruchomości w Warszawie oraz prowadzenie giełdy kwiatowej przy ulicy Bakalarskiej. PGMBW jako firma działa już ponad 50 lat i od tego czasu zdobyła grono zadowolonych klientów.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leasing dźwigu z zagranicy »

  Leasingujemy dźwigi od zagranicznych dostawców. Leasingdzwiguzzagranicy.pl specjalizuje się w transakcjach leasingu z zagranicy. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt transakcji leasingu samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników, autobusów i dźwigów oraz maszyn i urządzeń z zagranicznymi dostawcami. Realizujemy transakcje w których płatność za przedmiot leasingu dokonywana jest bezpośrednio na konto zagranicznego dostawcy. Pomagamy klientom w rozmowach handlowych – negocjacjach cenowych z zagranicznym dostawcą, większość formalności związanych z importem jest po naszej stronie. Jeżeli znaleźli Państwo dźwig w za granicą i chcecie sfinansować go bez ponoszenia kosztów pośredników z Polski – zapraszamy do współpracy. Nasza oferta dotyczy dowolnego dźwigu począwszy od dźwigów samojezdnych poprzez żurawie wieżowe aż po podnośniki koszowe. Jesteśmy w stanie sfinansować dowolny żuraw, dźwig budowlany, dźwig portowy,

  Data dodania: 01 02 2016 · szczegóły wpisu »