Strony związane z hasłem: życzenia imieninowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'życzenia imieninowe':

 • Najlepsze życzenia, wierszyki na każdą okazje. »

  Tylko u nas znajdziesz niepowtarzalne życzenia, wierszyki. Jest to miejsce, gdzie możesz umieścić życzenia, nawiązując do różnych okazji. Strona ta, to również serwis dla potrzebujących aby skorzystać z Waszych życzeń, wierszyków. ZM to Twój kącik, zostaw tu część siebie.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze życzenia na każdą okazję »

  Na stronie publikujemy gotowe życzenia na każdą okazję. Życzenia urodzinowe i imieninowe. Życzenia świąteczne i noworoczne. Mamy setki życzeń dla zakochanych. By zrobić przyjemność swojej sympatii można wysłać SMSa na dzień dobry lub na dobranoc. Dzieki prezentowanemu na naszej stronie kalendarzowi nie zapomnicie o żadnej okazji.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia urodzinowe »

  Życzenia okolicznościowe na każdą okazję. Duże ilości życzeń na urodziny, imieniny, Boże Narodzenie i na Wielkanoc. Starannie posegregowane w tematyczne kategorie. Przy każdych życzeniach kody QR. Funkcja Schowka - pamiętająca wybrane życzenia.

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia Imieninowe »

  Poszukujesz życzeń imieninowych? W takim razie dobrze trafiłeś. W tym portalu zobaczysz bardzo dużo znakomitych życzeń na imieniny. Stronka umożliwia użytkownikom zagłosowanie na najbardziej lubiane wierszyki imieninowe. Czytający mają możliwość napisania opinii do opublikowanych życzeń.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia urodzinowe, cytaty, dowcipy i tła na fb »

  Życzenia na urodziny, imieniny, Boże Narodzenie, Wielkanoc, ślub i Walentynki. E kartki na święta wielkanocne. Obrazki bożonarodzeniowe z życzeniami. Wierszyki graficzne urodzinowe. Cytaty o miłości, życiu, przyjaźni, szczęściu i śmierci z obrazkami na Facebooka. Tła na oś czasu FB. Dowcipy i kawały.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszego - życzenia imieninowe »

  Szczere życzenia zawsze sprawiają radość,a tym większą, gdy są napisane na specjalnych, radosnych kartkach. Kartki świąteczne z najlepszymi życzeniami na różne okazje, znaleźć można w sklepie, który oferuje nie tylko same kartki, ale również ciekawe życzenia urodzinowe, imieninowe oraz wierszyki na różne okazje.

  Data dodania: 04 04 2017 · szczegóły wpisu »