Medjugorje.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Medjugorje.pl

Poważne problemy życiowe, poczucie zagubienia i utraty sensu życia zdarzają się każdemu. Czasami moment kryzysu trwa i nie widzimy przysłowiowego światełka w tunelu. Dla wielu osób ostoją, która pozwala funkcjonować staje się wówczas wiara. Dobrym pomysłem, by odzyskać równowagę w życiu jest wyruszenie na pielgrzymkę. Jest to droga, w której zmierzyć będziemy musieli się z ograniczeniami własnego ciała i umysłu. Doskonałym celem pielgrzymowania może być miejsce kultu w Medjugorie. To właśnie tutaj mają miejsce objawienia Matki Boskiej.

Szczegóły strony medjugorje.pl:

Podlinkuj stronę medjugorje.pl:

Medjugorje.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ptaki »

  Opisy i ilustracje, przedstawiające ptaki, które przebywają w Polsce sezonowo oraz ptaków będących stałymi mieszkańcami Naszego kraju. Opisy zawierają takie informacje jak wygląd i budowa zewnętrzna ptaka, jego wielkość w odniesieniu do najpopularniejszych polskich ptaków, ubarwienie i gniazdowanie, okresy lęgowe, opisowe charakterystyczne dźwięki, rodzaj pożywienia, a także stopień ochrony gatunków ptaków, zarówno tych chronionych stale, jak i ptaków łownych.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wspinaczka dla początkujących »

  Serwis wspinaczkowy wspinaczka.org. Wiadomości i artykuły na temat: wspinanie dla początkujących, wspinaczka skałkowa i sportowa, sprzęt wspinaczkowy, buty do wspinaczki i inne tematy związane z wspinaczką.

  Ciekawostki wspinaczkowe, galerie zdjęć, filmy video. Najlepsze ściany i ścianki wspinaczkowe w Polsce. Opisy i lista ścianek wspinaczkowych.

  Przeczytaj gdzie skoczyć na skałki lub zrobić kurs wspinaczkowy.

  Dowiedz się wszystkiego na temat wspinaczki skałkowej, sportowej i rekreacyjnej, tego gdzie zrobić kurs wspinaczkowy i jakie kupić buty do wspinaczki. Dowiedz się czy wspinaczka jest bezpieczna!

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • MojaSycylia.eu - Informacje o Sycylii, noclegi, dojazd na Sycylię, ... »

  Forum poświęcone wspaniałej wyspie jaką jest Sycylia. Znajdziecie tutaj informacje jak dojechać, gdzie znaleźć miejsce na nocleg oraz jakie miejsca warto odwiedzić na Sycylii. Sycylia - informacje praktyczne oraz ciekawostki. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe miejsca na świecie »

  Jedno z najwspanialszych muzeów na całym świecie – Luwr znajduje się we Francji w Paryżu. Wielu kojarzy się on z „piramidą”, ale całość muzeum to ogromny pałac o powierzchni 20 hektarów ! Zwiedzenie całości może zająć nam nawet kilka dni. Co roku odwiedza je około dwóch milionów turystów ! Znajdziecie tam między innymi słynny obraz Leonarda da Vinci „Mona Lisa”. Jeśli szukasz więcej informacji na temat tego niezwykłego miejsca odwiedź nasz serwis Budowleswiata.pl – znajdziesz tu także ciekawe artykuły na temat innych budynków wzniesionych przez człowieka i wartych obejrzenia.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotorelacja Pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego »

  Fotorelacja Pogodowa jest to projekt autorski, który powstał z myślą o turystach i mieszkańcach miejscowości bałtyckich, mający na celu pokazać faktyczny, często odmienny od prognozowanego, aktualny stan pogodowy wraz z pomiarami temperatury powietrza i wody. W okresie całego roku cyklicznie ukazuje się tu od kilku do kilkudziesięciu zdjęć prezentujących krajobraz Wybrzeża Rewalskiego.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sopot apartamenty »

  Eximus Apartments - sopot apartamenty, wynajem krótko i długoterminowy oraz kompleksowa obsługa apartamentów w Sopocie,Gdyni,Gdańsku i Warszawie. Wyjątkowa i szeroka oferta. Świetna alternatywa dla hoteli i kwater prywatnych. Sopot apartamenty dla każdego.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dalmacja »

  Dalmacja jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej inspirujących obszarów państwa chorwackiego. Duży wpływ na jej atrakcyjność ma posadowienie nad samym morzem Adriatyckim i u podnóża wysokich pasm górskich. Do tego dochodzi wspaniały klimat, zapewniający wyśmienitą aurę. Poza tym Dalmacja to region o długiej oraz wyjątkowej historii, a nagromadzone tu obiekty zabytkowe, będące świadkiem kolejnych sukcesów i porażek dalmatyńskich miast, są jednymi z najwspanialszych w całej Europie.
  Nasz portal- www.dalmacja 24.pl to próba przedstawienia tego, co najistotniejsze oraz najwspanialsze w Dalmacji. Znajdziesz tu charakterystyki miast. W odrębnej kategorii przedstawiamy największe i najsławniejsze atrakcje tego obszaru Chorwacji. Oddzielną kategorię stanowią zabytki Dalmacji, których jest tu naprawdę mnóstwo.

  Sporo uwagi poświęcamy także dalmatyńskiej kuchni, która należy do jednej ze zdrowszych i smaczniejszych w Europie. Nie można zapominać o rewelacyjnych winach Dalmacji, które od kliku lat zaczynają ponownie zdobywać uznanie i medale na międzynarodowej arenie.

  Zapraszamy do naszego serwisu osoby organizujące wyjazd do Dalmacji, a także poszukujące ciekwych miejsc na wypoczynek! Koniecznie zajrzyj na dalmacja24.pl!

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis kulturalny z obszaru Beskidu i Śląska Cieszyńskiego »

  Serwis etnograficzno-kulturalny Beskidu i Śląska Cieszyńskiego dotyczy zagadnień kulturalnych i etnograficznych z obszaru Śląska Cieszyńskiego, Beskidu Śląskiego i Żywieckiego. Opisuje zabytki architektoniczne i ruchome z tego regionu, malarstwo, sztukę ludową, tradycyjne zespoły, osoby ważne dla regionu, zwyczaje, stroje, atrakcje turystyczne. Bogata baza danych może być dobra podstawą do zdobywania wiedzy na temat regionu. W informacjach można znaleźć nie tylko opis i zdjęcia, ale także mapy, ułatwiające dotarcie do celu. Autorzy serwisu wynajdują ciekawostki związane z kulturą ludową. Celem strony jest promocja kultury ludowej i edukacja oraz informacja społeczeństwa w tym zakresie.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szmurlo.pl - Wizy do USA »

  Efektywna i kompetentna pomoc przy załatwieniu formalności w wyjazdem do USA. Planujesz wyjechać do Stanów i masz problem z formalnościami? Nasze biuro ma ogromne doświadczenie uzyskane w Stanach w najlepszych kancelariach prawniczych, z jakich korzystają sławni ludzie. Głównie specjalizujemy w opornych sprawach związanych z często spotykanymi odmowami otrzymania wizy do USA. Jesteśmy jednym z najlepszych gabinetów w Polsce. Zawierzyło nam tysiące zadowolonych delikwentów.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zwiedzanie Tatr z przewodnikiem tatrzanskim »

  Wspaniałe doliny, wartkie potoki górskie, tajemnicze jaskinie, malownicze przełęcze i wyniosłe turnie. To wszystko możesz zobaczyć na organizowanych przez nas wycieczkach. Oferujemy zwiedzanie Tatr z profesjonalnym przewodnikiem tatrzańskim. Wycieczki odbywają się w okresie letnim, siedem dni w tygodniu. Codziennie inna wycieczka, która prowadzi w najwspanialsze miejsca w Tatrach Wysokich i Zachodnich. Podczas zwiedzania z przewodnikiem omawiane są zagadnienia z tematów: przyroda tatrzańska, historia i etnografia regionu, topografia otoczenia. Wycieczki są zróżnicowane pod względem miejsca, czasu i trudności. Oferta zwiedzania obejmuje takie miejsca jak: Dolina Kościeliska, Kopieniec i Nosal, Giewont, Czerwone Wierchy, Hala Gąsienicowa, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Sarnia Skała przez Dolinę Strążyską. Zapisy prowadzone są codziennie do późnych godzin wieczornych a z oferty może skorzystać każdy niezależnie od wieku i kondycji. Nie czekaj zwiedzaj z przewodnikiem tatrzańskim już dzisiaj.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »