Podkategoria: Spływy Kajakowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Spływy Kajakowe Podkategoria: Spływy Kajakowe

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Kajaki - Mazury. »

  Spływy kajakowe są coraz bardziej popularną forma spędzania wolnego czasu. Kajaki umożliwiają aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, kontakt z naturą, możliwość "bezkrwawych łowów". Oferujemy spływy kajakowe indywidualne i zorganizowane. W ofercie mamy także spływy weekendowe, które pozwalają na relaks w kontakcie z naturą bez konieczności brania urlopu. Nasza wypożyczalnia kajaków oferuje kilka modeli kajaków: kajaki Relax i Orion dla początkujących, kajaki sprinter, oraz kajaki voyager dla zaawansowanych. Oferujemy także kajaki polietylenowe – super szybkie kajaki ysak. Obsługujemy szlaki kajakowe północnej Polski - Krutynia, Czarna Hańcza, Rospuda, Biebrza, Brda, Wda.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mazury - kajaki »

  Mazury - spływy kajakowe. Kajaki - informacje o budowie, rodzajach kajaków. Opisy szlaków kajakowych : Krutynia, Czarna Hańcza, Rospuda, Biebrza, Pisa, Łyna. Możliwość dodawania obiektów noclegowych, atrakcji ze spływów kajakowych, wspomnień ze spływów kajakowych. Moduł ogłoszeń kajakowych - można tu dać ogłoszenia o sprzedaży lub zakupie kajaka ( kajak sprzedam/kajak kupię). Galeria zdjęć ze spływów kajakowych z mozliwością oceniania i komentowania zdjęć.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spływy - Mazury »

  Tradycja spływów łodziami sięga czasów przedwojennych. Spływy wykonujemy w okresie od kwietnia do listopada. Z naszych usług korzysta wielu turystów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Spływy po Krutyni to stały punkt programu wycieczek zagranicznych, wiele przewodników ( m. in. Pascala) zalicza tę atrakcję do tych, które trzeba koniecznie przeżyć! Spływy biegną przez Rezerwat Krutyni. Stowarzyszenie "Perkun" otrzymało główną nagrodę w kategorii usługa turystyczna w konkursie na „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur” 2007 za spływy łodziami.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ogłoszeniowy dla Gorzowa Wielkopolskiego! »

  Portal ogłoszeniowy dla Mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego oraz całych okolic! Strona zawiera katalog firm z regionu. System rozmów online czat. Na stronie możesz wystawiać darmowe ogłoszenia drobne. Portal pozwala Użytkownikom na auytomatyczne dodawanie stron internetowych bez jakiejkolwiek wiedzy programistycznej. Tanim kosztem możesz mieć super subdomenę, wpis do katalogu firm, wpis do wyszukiwarki regionalnej, oraz świetną stronę internetową!

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mazury - spływy »

  Spływy kajakowe - Mazury i Suwalszczyzna. Opisy szlaków kajakowych, oferta wynajmu kajaków na rzekach: Krutynia, Czarna Hańcza, Rospuda, Biebrza, Łyna, Pisa. Na stronie galeria zdjęć ze spływów kajakowych. Oferta spływów kajakowych jednodniowych, wielodniowych, jak też wielodniowych. Spływy kajakowe to wspaniała okazja do podglądania przyrody i prowadzenia bezkrwawych łowów. Kajaki dają możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą, podglądania rzadkich ptaków i żerujących norek. Zapraszamy na Mazury!

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koniecpol »

  Strona miasta Koniecpol. Aktualności z regionu, aktualne oferty pracy, rozkład BUS Koniecpol - Częstochowa, PKP, PKS, atrakcje turystyczne, rzeka PILICA, tabela wyników naszego klubu sportowego Pilica Koniecpol oraz wiele informacji z regionu naszego miasta, jego historii ludziach i miejscach.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe »

  Wszyscy lubiący aktywny wypoczynek znajdą tu informacje o najpiękniejszych szlakach kajakowych Polski. Szlaki te są stosunkowo łatwe i z tego względu są dostępne dla każdego - zarówno dla wytrawnych wodniaków jak też i dla tych zielonych. Opisy szlaków, mapy i zdjęcia ze spływów kajakowych. Spływy kajakowe dla każdego.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe Regą Kłodkowo »

  Jesteśmy gospodarstwem agroturystycznym położonym nad piękną rzeką Regą. Organizujemy spływy kajakowe Regą oraz imprezy integracyjne dla firm. Posiadamy pełną bazę noclegową i własne łowisko. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Relacje ze spływów kajakowych »

  Jak oceniają spływy kajakowe doświadczeni i początkujący kajakarze? Poczytaj opowieści tych, którzy wybierają kajaki, chcąc odpocząć na łonie natury. Znajdziesz tu wspomnienia ze szlaków kajakowych i poznasz ludzi, którzy choć są w różnym wieku, reprezentują różne zawody, mają jedną pasję: spływy kajakowe.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spływy Kajakowe Liwcem (niedaleko Warszawy) »

  Witam Państwa!
  Liwiec to rzeka nizinna, położona blisko Warszawy (70km) i pięknie meandrująca. Nie ma na jej spływnym odcinku zbyt wielu przeszkód zarówno naturalnych jak i sztucznych, ale nie raz pewnie przyda się umiejętność kombinowania jak przepłynąć pod przewalonym drzewem, a także jak sprawnie zorganizować przenoskę. Na trasie możliwość zorganizowania ogniska z kiełbaskami lub innych atrakcji. Spływ może trwać 3 godz., 4 godz. lub 6 godz.
  III trasy do wyboru dla Państwa:
  Jarnice „Sowia Góra”– Węgrów „Zalew Węgrowski” około 4 godz.
  Jarnice „Sowia Góra”– Liw „Zamek w Liwie” około 3 godz.
  Wyszków k/Węgrowa – Jarnice „Sowia Góra” – Liw „Zamek w Liwie” – Węgrów „Zalew Węgrowski” około 6 godz.

  Od początku maja rozpoczynają się również zorganizowane spływy kajakowe Liwcem. Na naszej stronie www.pttk-wegrow.org.pl znajdziecie wszystkie informacje na temat 2-dniowych spływów Liwcem. Co tydzień zbieramy 16-nastu śmiałków, którzy ruszają na "Swoją Kajakową Przygodę Liwcem!" Organizujemy transport uczestników z Warszawy, noclegi i smaczne wyżywienie podczas spływu kajakowego Liwcem. Tak więc zamiast być uczestnikiem "kajakowego tramwaju" na innych popularnych rzekach, odkryją Państwo urok naszej pięknej rzeki Liwiec, która gwarantuje odkrywanie dziewiczej przyrody, spokój i wspaniałe przeżycia!
  kontakt:
  Wypożyczalnia Kajaków PTTK Węgrów
  503 836 110
  pttkwegrow@op.pl
  www.pttk-wegrow.org.pl

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne, paintball, sporty wodne - Katowice, Śląsk »

  Tak jak nazwa firmy jest nietypowa, tak wszystko co robimy jest niepowtarzalne i niezapomniane. Pochodzimy z Katowic i na terenie Śląska, jak i całej Polski organizujemy firmowe imprezy integracyjne i motywacyjne, pikniki team building i incentive, gry paintball, survival, zajęcia militarne i linowe. Oferujemy też sporty wodne: spływy kajakowe i pontonowe, rafting, narty wodne, skoki z motorówek, gry desantowe itp. Nasza kadra składa się z doświadczonych instruktorów i ratowników (WOPR, GOPR i medycznych) - dzięki temu zapewniamy niespotykany profesjonalizm i bezpieczeństwo.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze kolonie i obozy młodzieżowe »

  Serdecznie zapraszamy do serwisu kolonieiobozy.net Znajdziecie tu Państwo tylko najciekawsze i staranne wyselekcjonowane oferty kolonii i obozów młodzieżowych. Aktywne, z ciekawym programem, doświadczoną kadra i w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach zarówno w Polsce jak i za granicą.

  Zapraszamy na Kaszuby na obozy paintballowe, quadowe, konne i wodne. Na Mazurach polecamy cieszące się od lat olbrzymim powodzeniem obozy: Akademia Młodego Agenta czy Akademia Zdrowia i urody oraz szereg pozostałych programów w doskonałych cenach, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

  Od lat niesłabnącym powodzeniem cieszą się również programy kolonii i obozów łączących wypoczynek ze zwiedzaniem np obóz w Karpaczu połączony ze zwiedzaniem Pragi, Wiednia, Drezna, Skalnego Miasta czy Berlina.

  Nieco starszych, szukających śródziemnomorskiego słońca i dobrej zabawy proponujemy obozy w Hiszpanii, Grecji, Bułgarii czy Włoszech, a spragnionych odrobiny egzotyki na pewno zainteresują obozy samolotem do Tunezji czy Egiptu.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i dokonywania rezerwacji - zespół kolonieiobozy.net

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Na kleszcze »

  Nie ma chyba osoby, dla której słoneczne i coraz cieplejsze dni nie są wystarczającą zachętą do wyjścia na świeże powietrze do parku. Nieświadomi bardzo łatwo możemy stać się ofiarami jednego z trzech typów drapieżców kleszczy, komarów i meszek,które zrobią wszystko dla łyku naszej kropli krwi.Te małe przebiegłe stworzenia którego na co dzień nie dostrzegamy pozostawiają na naszej skórze pamiątki po których w wielu przypadkach przyczynić się mogą do pogorszenia naszego zdrowia. Jeżeli w samym środku lata, w czasie pięknej pogody, nagle zacznie Cię łamać w kościach, pojawi się gorączka, odczujesz zmęczenie, będziesz miał zawroty głowy - zastanów się, czy przypadkiem nie ukąsił cię zainfekowany kleszcz. Jeśli przebywałeś niedawno w lesie, czy choćby w pobliskim parku, dokładnie skontroluj swoje ciało i ubranie, czy nigdzie nie ma na nim kleszczy. Jak się chronić przed kleszczami i innymi insektami.Przede wszystkim należy stosować dobrej klasy repelenty Mugga ze składnikiem zwanym DEET.Po powrocie z miejsc szczególnie narażonych na występowanie kleszczy, należy dokładnie obejrzeć całe ciało i głowę oraz ubranie, czy nie ma na nim kleszczy. Należy także konieczni wziąć prysznic, dzięki któremu można spłukać nimfy kleszczy, które trudno dostrzec gołym okiem. Kleszcze mogą przyczepiać się do każdej części ciała zazwyczaj znajdujemy je na rękach, nogach, głowie i uszach, zgięciach stawów, w pachwinach oraz fałdach skórnych.Roznoszą min. boreliozę i kleszczowe zapalenie mózgu.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe akajak.pl »

  Jesli spływy kajakowe to tylko akajak.pl Wystarczy odwiedzić witrynę spływów kajakowych aby zobaczyć jak pięknie można podróżować kajakiem po rzekach naszego pięknego kraju. Niezapomniane spływy kajakowe dla całej rodziny. akajak.pl organizuje również Weekendowe spływy kajakowe. Oraz wypożycza kajaki na spływ jeśli nie posiadamy własnego sprzętu. Warto wspomnieć iż każda wyprawa na spływ kajakowy jest organizowana pod okiem specjalisty. Zobacz już dziś na akajak.pl jak można pięknie spędzać wolny czas na spływie kajakowym. Jeśli wiesz co to spływy kajakowe to z pewnością zdecydujesz się na akajak.pl

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe Rega »

  Organizujemy spływy kajakowe Regą i najpiękniejszymi rzekami północno-zachodniej Polski: Ina, Parsęta, Radew, Drawa, Wieprza, Słupia.
  Nasza oferta obejmuje nie tylko spływy kajakowe zorganizowane, ale również spływy indywidualne, gdzie Państwo decydują o wyborze sprzętu, trasie i terminie spływu. Na życzenie dostarczamy nasze kajaki w każde wskazane miejsce.
  Dysponujemy kilkudziesięcioma 2-osobowymi nowymi kajakami, oraz 3-4 osobowymi canoe. Każdy kajak posiada komory bagażowe i jest wyposażony w poręczne wiosła oraz wygodne asekuracyjne kamizelki. Działamy od kilku lat i mamy bogate doświadczenie w tego typu działalności. W Trzebiatowie prowadzimy Agroturystykę PIASTÓW gdzie gorąco zapraszamy wszystkich kajakrzy.
  Mamy tu dla Was moc atrakcji oraz miejsca noclegowe.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Jakub na Mazurach »

  Świadczymy szeroki wachlarz usług turystycznych jesteśmy wstanie zapewnić wypoczynek na wysokim poziomie dla dużych grup. Organizujemy także wesela.

  Zapewniamy naszym gościom całodzienne wyżywienie w nowo wybudowanej karczmie, na terenie ośrodka. Sala na 250 os. z murowanym grillem w środku. Wystrój oraz umeblowanie / drewniane stoły, ławy, belki pod sufitem/, a także dużo staroci tworzy niepowtarzalny klimat. Zajmujemy się profesjonalną obsługą w zakresie organizacji bankietów, wesel, przyjęć oraz innych imprez okolicznościowych. W ofercie dania kuchni staropolskiej.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opolski Portal Turystyczny »

  Portal TurystykaOpolska.pl powstał w celu promocji turystyki w województwie opolskim. Każda firma związana z szeroko pojętą branżą turystyczną może zupełnie bezpłatnie promować swoją ofertę docierając do szerokiego grona odbiorców krajowych i zagranicznych. Zapraszamy Państwa do bezpłatnego korzystania z Portalu.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe »

  Jeżeli interesują Ciebie spływy kajakowe to serdecznie zapraszamy na stronę akajak.pl gdzie oferujemy cudowne i niezapomniane wrażenia których doznaje się na naszych spływach kajakowych. Nasze spływy kajakowe są przygotowane profesjonalnie i dają niezapomniane wrażenia ! Odwiedź stronę ze spływami kajakowymi i skontaktuj się z nami, a nasze spływy kajakowe na pewno się Tobie spodobają!

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Boszkowo Pod Sosnami »

  Ośrodek wypoczynkowy Pod Sosnami - wynajmujemy pokoje w drewnianych domkach letniskowych nad brzegiem najczystszego jeziora w Przemęckim Parku Krajobrazowym zwanego Dominickim, od nazwy miejscowości nad którą jest położone. Na wodach jeziora organizowane są częste spływy kajakowe oraz coroczne regaty żeglarskie. Nasza oferta to głównie zakwaterowanie bez wyżywienia. Pokoje wyposażone są w odbiornik TV z pakietem telewizji satelitarnej oraz przenośny sprzęt radiowy. Obiekt otwarty jest od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy Odchudzające - Wracam Do Formy .pl »

  Firma zajmuje się organizacją wczasów poprawiających formę. Wyjazdy mają charakter dwu profilowy: Aktywne spędzanie czasu oraz wczasy odchudzające.
  Wracam Do Formy do tanie wczasy na Kaszubach, pozwalające na aktwny wypoczynek oraz poprawę sylwetki już po 7-dniowym turnusie.

  Data dodania: 18 09 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Spływy Kajakowe

Spływy Kajakowe - nowa strona:

Adres: